Wpis z mikrobloga

@tempy123: Dietetyk kliniczny - to dobra opcja. Ja ze swojej strony polecam panią Monikę Krótki. Zajmuje się pacjentami bariatrycznymi i nie tylko. Trafiłem do niej z polecenia lekarza 3 lata temu i od tamtej pory BMI zleciało z 37 na 26
@tempy123: po hu ci dietetyk? wejdź se na kalkulator kcal, zobacz ile kcal masz żreć, do tego podziel sobie makroelementy białko/tłuszcze/węgle i sam sobie coś ułóż z tego co lubisz jeść

jeśli wydaje Ci się, że dietetyk rozpisze dietę i to będzie sukces, to powodzenia xD pewnie z tydzień wytrzymasz, bo ile można jeść 10 przygotowanych posiłków? połowa nie będzie smakować, kolejne będą za długo się robić, zostaniesz z 2 posiłkami,
@tempy123: no dobra, ale taka dieta żeby był efekt, to trzeba trzymać ze 3 miesiące minimum

to ile by Ci tych posiłków rospisał? musiałbyś znaleźć serio ogarniętego, bo 90% ci rozpisze po 7 posiłków, których po prostu nie utrzymasz i siema

ja miałem podejście do takich wspaniałych usług i serio po prostu trzeba bazować na tym co się lubi i potrafi zrobić z małymi modyfikacjami, żeby wyszło odpowiednio kcal i makroelementów,