Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrsMsx: praca na stojaco co prawda pomoze ale nie za duzo. Musi byc ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Co prawda mam biurko podnoszone ale skorzystalem z niego 2 razy. Bo mi sie po prostu nie chce.
Niestety tez jestem na etapie zakupu fotela. Wszyscy polecaja marcus. Ja sie zastanawiam skoro to moje plecy to moze i do 2k cos wybrac . ciezkie rozkminy z ta praca zdalna sa :(
  • Odpowiedz
@MrsMsx: mialem ten sam problem. Mam teraz biurko podnoszone i fotel kulik system elegance. nie pracuje co prawda na stojaco, ale mozliwosc regulacji wysokosci jednym palcem to bardzo dobra rzecz :)
  • Odpowiedz
@zuligarson: Trochę nie kumam tego jarania się Markusem. Fotel bez regulowanego zagłówka i podłokietników to spoko na dwa dni roboty, ale nie na stałe. Sprawdze jak sie nazywal moj model z chaty. Nowy kosztowal cos ponizej 2k, ale to bylo 8 lat temu :)
  • Odpowiedz
@MrsMsx: niekoniecznie dla graczy. Aby miało możliwość podniesienia. Plecy bolą od siedzenia, bo to nie jest nasza naturalna pozycja. Oczywiscie dodatkowe cwiczenia wzmacniaczace plecy/brzuch jak najbardziej wskazane.
  • Odpowiedz