Wpis z mikrobloga

Ej Mirki.
Dostałem przed chwilą telefon ze zwykłego numeru komórkowego.
"Przepraszamy za spóźnienie w ostatnim zamówieniu dominos pizza i proponujemy rekompensatę.
Trzeba oddzownić pod ten numer, z którego dzwonie, podać swój numer i będzie rabat 50% + przystawka za 1zł"

Fake to jakiś? Pierwszy raz taki telefon, a raczej przy wcześniejszych zamówieniach też się spóźniali.
#pizza #pizzaportal #dominospizza #cebuladeals #oszukujo
  • 12
@PiczaBociana:

1. A skąd mamy wiedzieć kto do ciebie dzwonił?
2. Skoro zadajesz pytanie, to na pewno nie informujesz, bo nie wiesz.
3. Gdybyś przeczytał treść tego, co napisałeś, to wiedziałbyś, iż nie jest żadną okazją, że ktoś zadzwonił do kogoś, by ustalić opust dla konkretnej osoby (numeru telefonu)..
@PiczaBociana: Nie miałem konkretnie takiej sytuacji ale dostałem już ze dwa razy rekompensatę od Dominos. Najlepiej wrzuć numer w Google, ew. zadzwoń do lokalu, który Cię obsługuje i zapytaj.
@PiczaBociana: Zawsze reagujesz agresją, gdy nie masz racji?
Czy tylko wtedy, gdy zauważysz, że nie masz?

1. To, że ktoś komuś zaoferował zniżkę za coś, nie jest okazją dla wszystkich.
2. Jeśli sądzisz, że ktoś cię oszukuje, to nie jest to okazja dla wszystkich.
3. Tak, twoje brednie o tym, że podejrzewasz oszustwo, więc tagujesz to okazją, to jest gówniany temat. Ale coż – ty skonstruowałeś takie menu.
4. Tak, nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ConanLibrarian: jeszcze masz coś do dodania? Bo się spinasz jakbym Ci matkę wyruchał?

A ja tylko dodałem wpis, że ktoś może chcieć mnie oszukać, albo to cebula jak do kogoś się spóźnią z zamówieniem. Niewykluczone że nowa akcja dla wszystkich.