Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Porzućcie wszelką nadzieję ci, którzy... się tu logujecie.
Tak bym w skrócie mógł, chyba określić to co się dzieje na #tinder.
Z racji swojej wyjazdowej pracy (3msc pracy poza domem, 3msc wolnego i tak w kółko)
Ciężko mi połapać jakiś stały kontakt z #rozowypasek, w ramach fun'u ot tak postanowiłem założyć tindera, po prostu żeby dla sportu popisać z doopami, zajrzałem szybko na jakieś gówno poradniki w Internecie, między innymi zajrzałem na to forum. Nienawidze robic sobie zdjeć czuje sie jakos tak głupio wykrzywiając się przed aparatem xD trzasnąłem jedno zdjęcie, jedno miałem kiedyś zrobione przez profi fotografa, jedno miałem kiedyś tam zrobione na telefonie, pomyślałem krótką chwilę nad opisem, założyłem to konto i co ?
Gówno xD 20 polubień w dzień i 3 pary xD
Czytałem tu u was, że na tinder dla #p0lka trzeba być jak to nazywacie giga chadem, ale nie wierzyłem, (nie jestem #przegryw wygląd jakiś tam mam, nie jestem może jak Leonardo DiCaprio Jason Statham itp. ale staram się o siebie dbać, stać mnie na jakiś tam lepszy ciuch, staram się w miarę porządnie ubrać, regularnie ćwiczę, brak mordy kartofla, brak zakoli itp. rzadko bo rzadko ale zdarzy się, że jakaś nie rakieta ale ładna dziewczyna tam się spojrzy albo odwzajemni uśmiech, córka koleżanki mojej starej uważa że jeśli chodzi o mój wygląd nie jest źle)
Nie wierzyłem dopóki nie założyłem konta xD
Nie chcę mnożyć gówno kont, ale chciałbym się przekonać ostatecznie i faktycznie założyć konto że zdjęciami jakiegoś przysłowiowego alvaro, dlatego jak ktoś ma to niech w komentarzu podzieli się screenem z takim kontem.
Pozatym dużo opisów w stylu
Nie pisze pierwsza, wymagania z dupy, jak masz pisać hej to nie pisz.
K#rwa laski serio ? Jak zwykły normalny gość chce normalnie zagadać i napisze hej to już jest skreślony ? Wiadomo że jak ktoś zagada z humorem to już ma plusa na starcie, ależ no ja pier#$le ma wam kuźwa wykład z fizyki kwantowej wyłożyć ?
Masakra... Nie powiem zdarzyły się konta ślicznych dziewczyn, wyglądających na w miarę spoko, z którymi widziałem prawdopodobieństwo fajnej konwersacji, ale widocznie kolejka gości którzy byli lepsi ode mnie była duża i nie zasłużyłem na polubienie.
Jeszcze raz zaznaczę nie założyłem konta po to żeby szukać związku ani się na coś napalć, z czystej ciekawości, ale czas z tąd zmiatać, jak coś szukać kontaktu w realnej rzeczywistości.
Zapraszam do otwartej dyskusji w komentarzach, sam jestem ciekaw waszej opinii.
Trzymajcie się mordeczki !

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f720b0ff49ad326e7b1ba79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 8