Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana:

W jakiej wsi? W mieście, choćby na obrzeżach, oczywiście i tak skomunikowanych. Po co wymyślasz jakieś skrajności?


To był taki przejaskrawiony przykład ale strata 2h dziennie (albo i lepiej) na dojazdy to jest masakra.

Nie rozumiem tego o powinności. Nie wolno mi napisać, jaką widzę rolę państwa w kształtowaniu rynku mieszkań i zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych obywateli?


Wszystkie te kwestie, które poruszasz, są tylko szczegółami. Wszystko jest do ustalenia


Tyle tylko,
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: no nie ja zacząłem obelgami panie libku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak szczerze to nie jestem jakimś wielkim illegalistą-insurrekcjonistą, preferuje rozwiązania pokojowe. Ale też nie jestem zaślepionym głąbem który myśli że wszystko będzie dobrze jak grupka biednych Majów rzuci broń i da się pomordować xD
  • Odpowiedz
@angor86: Nie ma nic złego w zabeiraniu pieniędzy z prywatnych kieszeni, to jest sens istnienia podatku i zabawne, że ciągle bijesz w bębenek "zabieranie i znikanie pieniędzy" powtarzane w kółko przez Korwinowców.

Prawacki wykop nie zasługuje na żaden szacunek, to jest ściek i przepoczwarzenie dodatkowe szurstwa Konfederacji. To jest zaścianek ideologiczny i coś absurdalnie prymitywnego, do stopnia sięgającego absurdu. Nie, nei mam do tego za grosz szacunku.

Polski problem z gospodarnością
  • Odpowiedz
bo prawicki wykop jest święcie oburzony, że ktoś im np. #!$%@? nowy podatek od kolejnej nieruchomości, albo drastycznie opodatkuje spadki i darowizny


@onuceSzatana: a to coś dziwnego? Z jakiej paki spadek i darowizna mają w ogóle być opodatkowane? A, już wiem z jakiej - bo lewak nie ma to musi komuś zabrać żeby mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wszystko to przyniosłoby dużo pieniędzy do skarbu państwa, ale
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: A jak analny przykład związany z dupą, to od razu już musi być to powiązane z byciem homoseksualistą? xD Prawack logick.


@onuceSzatana

Nie jestem prawakiem. Aż tak opierasz się na stereotypach? xDDD

Jak analny przykład związany z dupa faceta i innym facetem to tak xDDD

Nic tylko obrażasz innych hipokryto, opierasz się na stereotypach a gdy ktoś zrobi to samo to mówisz że plujesz i prawacka logika
  • Odpowiedz
@onuceSzatana:

Nie ma nic złego w zabeiraniu pieniędzy z prywatnych kieszeni,


To zależy od celu podatku.

to jest sens istnienia podatku


Kłamstwo. Podatki nie istnieją po to, żeby zabierać pieniądze z prywatnych kieszeni. Podatki istnieją po to, żeby coś z nich sfinansować.

i zabawne, że ciągle bijesz w bębenek "zabieranie i znikanie pieniędzy" powtarzane w kółko przez Korwinowców.


Niezależnie od tego co Krul tam sobie gada ten twój argument nie ma
  • Odpowiedz
nie dostanie za darmo, tylko w cenie niższej, niż rynkowa.


@Baleburg: Jeśli za wykonanie weźmie się państwo to cena będzie wyższa niż rynkowa, bo oprócz zlecenia budowy swojemu szwagrowi trzeba jeszcze opłacić urzędników do obsługi tego programu, a partia ma długie ławy hcętnych do takiej synektury.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Dlatego, że należy redystrybuować kapitał gromadzący się kapitalistycznie pośród niewielkiego odsetka populacji, aby uniknąć rozwiarstwiania się społeczeństw i dać szansę ludziom na awans społeczny.

Własność nie jest świętością, żyjemy w społeczeństwach i dobro społeczeństwa powinno być najistotniejsze, a nie samowolka byle kapitalisty, który jest zainteresowany jedynie akumulacją kapitału i uzależnianiem innych od swojego istnienia.
  • Odpowiedz
@angor86: Że skłamałem, że podatkami obciążone są prywatne pieniądze? Jaki jest sens z tobą dyskutować, jak ty masz takie problemy faktologiczne?

Wszystko, co mówią Korwinowcy, magicznie staje się fałszywe. Nie ma za grosz logiki w ich rozumowaniach, a ich ideologia jest antyludzka i antyspołeczna, to piekło na ziemi i powrót człowieka do dzikiej dżungli i walki o zasoby i przestrzeń do życia. Szczyt pogardy z całego serduszka w ich stronę.

Kłamiesz.
  • Odpowiedz
Mieszkanie prawem, nie towarem.


@Jasnoniebieska: To oddaj swoje, wpłać jakiemuś kolektywowi lub organizacji charytatywnej by budowała mieszkania pod nieodpłatny wynajem lub do oddania albo jak gdzieś juz pisałem przyjmij bezdomnego do siebie, kupicie piętrowe łóżko i będziecie BFF :)
  • Odpowiedz
@onuceSzatana

Ej ej ej. To nie dziecinną dyskusja. Powiedziałeś że wszystko co mówią Korwinowcy to kłamstwo.

Więc skoro Korwin mówi że kobieta jeśli chce to może iść do pracy to to też jest kłamstwem ¯_(ツ)_/¯

Więc skoro łazisz po necie obrażasz innych i stawiasz tezy z dupy to chociaż ich broń xD albo przyznaj że nie wszystko co mówi Korwin to kłamstwo
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: W twoim dziecinnym rozumieniu tylko, typowy fikoł kucowski, wyjać korwinowi stwierdzenie typu "2+2=4" i robić z tego teraz aferę. Dobrze wiesz, co mam na myśli, a jeśli nie wiesz, to nie dziwne, że wybierasz Konfederację, ha tfu na was wszystkich.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana ( ) Znowu opierasz się na stereotypach i dopasowujesz by pasowało do Twojego modelu. Nie wybieram Konfederacji :* To Ty jako argument strzeliłeś że kazde słowo Korwina to kłamstwo więc Twoje argumenty są do dupy. I znowu musisz obrażać i znowu stereotypy. Baj baj bo nie nadajesz się do cywilizowanej rozmowy homofobie
  • Odpowiedz