Wpis z mikrobloga

Na skrzyżowaniu Głęboka-Wileńska nie działa sygnalizacja świetlna.
Ogólnie to #zalesie bo stoję na przejściu, nikt się zatrzymać nie chce, po czym nagle dwa pasy się zatrzymują, wchodzę, ale z racji braku zaufania do kierowców zatrzymałem się na środku przejścia, bo mogą zza nich wyjechać jakieś inne, no i trzeci pas już łaskawy nie był. Stałem i przepuszczałem auta w ilości sztuk 4, bo się zatrzymać nie chcieli i jeszcze ci co jechali to trąbili, że stoję na pasach. Normalnie gorzej niż w Rosji z kulturą... #polskiedrogi #lublin
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ondraszek: ja właśnie mam mile 'wspomnienia' - może dlatego, że nie mam blach miejscowych (LU/LUB/LSW), ale mnie wypuszczali bez problemu czy to na rondzie krwiodawców, wszyscy uprzejmie na racławickich jechali, nikt nie trąbił i nie wyprzedzał. Nie wiem, może tylko mi się tak trafiło, że jak tam byłem to było normalnie
@ondraszek: no ja właśnie też o kierowcach. na przykład: wyjeżdżałem z kraśnickich w aleje warszawską, to ludzie się zatrzymywali i mrugali światłami 'jedź', na zwężce wpuszczali bez żadnego ale (na suwak) itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@winsxspl: to ja nie widzę tej jazdy na suwak, na Sikorskiego może częściej, ale na Poniatowskiego to stoją jeden za drugim a podjechać lewym pod zwężenie to patrzą jakby chcieli zabić