Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mireczki ale jaranko (). Udało się wczoraj złożyć cały zestaw nowego kompa. Wszystko ładnie śmiga, teraz przyjdzie czas na testy.

Dzięki chłopaki (@Rudszy_132 @majk3l @10129 @latarnikpolityczny) za pomoc w wyborze części, trochę budżet przekroczyłem (jednak znacznie) ale myślę, że nie wymienię tego przez kilka dobrych lat.

#pcmasterrace #ryzen #komputery a i #pokazkota
hemikalik - Mireczki ale jaranko (。◕‿‿◕。). Udało się wczoraj złożyć cały zestaw noweg...

źródło: comment_1601443128SCPtkinEN8alYg0sbjF4IT.jpg

Pobierz
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hoszin: robię, nie jestem projektantem wnętrz. Ale jakis projekt na wykonanie muszę mieć, często klienci nie mają projektantów więc jakoś te meble ustawić muszę, zainwestowałem w program a blokował mnie komputer. Teraz mogę testować wizualizację :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hoszin: PRO100 + kray, czasami muszę użyć sketchupa, może w przyszłości 3ds max. Na obecną chwilę wystarcza mi to co mam. Czas też mnie blokuję na naukę nowych programów.
@hemikalik: bierz używane i wymieniaj (wyjdzie Ci o wiele taniej a różnicy żadnej nie ma, sam tak zrobiłem). Na stockowym będzie Ci się grzał, z chłodzeniem jak np. grandis nigdy mi się nie zagotował więcej. Patrz tyko na wymiary bo niektóre to bydlaste są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Modzian: mój na R7 3700X momentami wyje niesamowicie. Nie wiem czym jest to spowodowane i nie chciało mi się dochodzić do tego, dlatego zamówiłem chłodzenie wodne.