Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Mireczki ale jaranko (). Udało się wczoraj złożyć cały zestaw nowego kompa. Wszystko ładnie śmiga, teraz przyjdzie czas na testy.

Dzięki chłopaki (@Rudszy_132 @majk3l @10129 @latarnikpolityczny) za pomoc w wyborze części, trochę budżet przekroczyłem (jednak znacznie) ale myślę, że nie wymienię tego przez kilka dobrych lat.

#pcmasterrace #ryzen #komputery a i #pokazkota
hemikalik - Mireczki ale jaranko (。◕‿‿◕。). Udało się wczoraj złożyć cały zestaw noweg...

źródło: comment_1601443128SCPtkinEN8alYg0sbjF4IT.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@winne: Spoko pytalem z ciekawosci, duzo ludzi cisnie o wymiane od razu a wsumie nie wiedzialem czemu, bo w budzie gnije od zimy, stresuje go pewnie bardziej niz 90% posiadaczy graczy wiec ( ͠° °) Zatem niech Ci wodne sluzy i chlodzi jak najdluzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hemikalik: Dlatego na wykopie nie pytasz sie o rady dotyczace skladania komputera tylko jesli juz to na jakims forum, masz pcformat, pclab. Dlatego, ze to chinskie gowno z logiem SPC w dodatku drogie. Za te prawie 400zl masz renomowanego seasonica czy bitfenixa albo od biedy corsaira, zasilacze pewne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: nie udzielam się na forach od dłuższego czasu, zadając pytanie tam pewnie zostałbym zjechany za wszystko. Tutaj szybkie pytanie, pare wartościowych komentarzy i jest. Zawsze mogło być coś lepiej, drożej, taniej, inaczej :-) U mnie ma być w miarę dobrze i szybko. Zobaczymy jak się spisze zestaw i rozglądnę się za chłodzeniem które podałeś :-)
  • Odpowiedz