Wpis z mikrobloga

Kilka razy toczyłem już tu z Wykopkami dyskusję na temat moich sąsiadów z piętra niżej, którym przeszkadza hałas w moim mieszkaniu. Nigdy nic nie mówili, nawet nie wiem które to mieszkanie bo układ jest dziwny, walą tylko w swój sufit jakimś kijem. I to w ciągu dnia jak się po nim chodzi lub dzieci się bawią xDDD Zawsze tysiąc rad, że to moja wina, że trzeba kapcie, dywan, podkładki. No to wszystko jest, dzieci jak w reżimie jakimś nie mogą biegać, mieszkanie obstawione miękkimi płytami i dywanami itd. Ostatnio więc zaczęli stukać jak szaleni gdy... odkurzałem. 15 minut walenia aż się wszystko trzęsło.

Natomiast dzisiaj stukają bo zacząłem grać z córą na stole w salonie w grę planszową. Siedzę z nią w domu i COŚ chyba możemy robić, prawda? Każde rzucenie kostki to stukanie xDDD Zaczęliśmy rzucać na ścierkę to jest cisza.

Uprzedzając pytania: podłoga nowa, wyciszona podkładami. Mam wrażenie, że im ciszej jestem tym gorzej. Jakby przyzwyczajali się do tego, że w mieszkaniu nie ma żadnych odgłosów od innych - choć w każdym słychać tych nad sobą jak chodzą, coś spadnie, dzieci się bawią, pies biega. No standard.

Chyba czas olać temat i po prostu w godzinach poza ciszą nocną żyć normalnie, a nie chodzić na palcach. Tyle z rad Wykopu xDDD

#sasiedzi #mieszkanie #budownictwo
wojtas_mks - Kilka razy toczyłem już tu z Wykopkami dyskusję na temat moich sąsiadów ...

źródło: comment_1601449460vkjFhBHF5ygtdkJgTbKRBL.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Moj dodatkowy zmysl wlasnie przeskanowal twoja corke i zauwazylem ze ma ona ukryty talent muzyczny, koniecznie kup jej perkusje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Jeżeli krew Cię zalewa bo twój sąsiad działa ci specjalnie na nerwy to możesz mu się odegrać w jakże pięknym oto stylu wystarczy że zostawisz to włączone na czas gdy jesteś w pracy a gwarantuje że on zwariuje od tego :)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: najgorsze jest to, że to młodzi ludzie są tacy #!$%@?. Ja mam względny spokój, bo moi sąsiedzi są w okolicach 40-50 lat. A kolega mieszka na nowym osiedlu deweloperskim prestiżowym, gdzie mieszkają sami młodzi i narzekają na forum osiedla, że ktoś sobie skręca taras wkrętarką o 17 xD. I że to jest hałas i nie da się żyć. Oczywiście w cztery oczy nikt nic nie powie.
Nie ma nadziei dla
  • Odpowiedz
  • 1
@wojtas_mks
Z własnego doświadczenia zalecam nie być cicho to się oduczy.
Kupiłem mieszkanie po starszej pani.
Sobota godzina 13 myślę umyje podłogę przed pójściem do pracy. Myje myje i nagle jeb jeb w drzwi myślę wtf a tu sąsiadka z dołu
-Co pan robisz u mnie cały sufit się trzęsie
-Myje podłogę mopem
-Panie nie mozesz o innej porze ja teraz chce spać
Kurtyna.
Pierwsza impreza urodzinowa(nie było imprezy w stylu chlanie
  • Odpowiedz