Wpis z mikrobloga

@NaChuiMiTaCHata nic sie nie zmienilo, dalej nic nie grozi, a duże ilości to pojęcie wezgledne, myślę że 30-50 flakonów możesz śmiało utrzymywać że na własny użytek i mogą Cię w dupę pocałować
@chuckmls: jeśli to jest jedno wezwanie i nie ponosisz konsekwencji to nie jest przypal, chyba że się wstydzisz, albo boisz rodziców, wiadomo że szkoda czasu, ale to nic wielkiego, ile razy byłem wzywany, bo kupowałem z jakichś newgenow czy pblabow pregnyle albo jak mi przejmowali paczki z Chin, czy ktoś miał wpadkę. Przypal to jest jak Ciebie podejrzewają o coś
@chuckmls: Nie przesadzaj. Kiedyś dostałem wezwanie w roli świadka, bo kupiłem bratu klucz do gry na allegro i okazało się, że typ handlował kradzionymi cdkey'ami. Wpadłem na komendę, pogadaliśmy, trochę pośmieszkowaliśmy i rozstaliśmy się w pokoju. Nie ma co panikować. A jakby co, to nie widziałeś, nie słyszałeś, a jak byłeś, to spałeś, a ktoś perfidnie zamówił coś na twoje dane.
@chuckmls: @Skogyr: znajomy kupił dwa razy teścia i jakieś pierdoły u dilera stacjonarnego, znali się z widzenia z siłowni. Diler wpadł i sprzedał tego znajomego jakoby to ten znajomy miałby go zaopatrzać. Wybrał sobie osła bo wiedział, że znajomy go nie będzie za to ścigał, jakby sprzedał kogoś innego to wiadomo jakby to się skończyło.
Oczywiście znajomy bez konsekwencji nie licząc przeszukania mieszkania, przesłuchań itp. bo nic nie miał.

Więc
@COWEED_19: ja tam fanem używek nie jestem, ale wiem że wielu koksów ciupie różne leki na różową szpitlaną receptę (i stimy i benzo), z tego się już nie wytłumaczysz, bo odpowiadasz jak za posiadanie zwyczajnych narkotyków jeśli nie masz dowodu na dolegliwość leczoną takimi lekami.