Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie byłem na siłowni, prowadzę siedzący tryb życia (kanapowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), jednak chciałbym to zmienić. Chciałbym zacząć od jakichś ćwiczeń w domu. Do dyspozycji mam drążek do podciągania i matę. Co polecilibyście osobie (jakieś zestawy ćwiczeń), która nigdy na siłowni nie była, a drążek w domu to dekoracja?(No nie będę ukrywać, nie podciągnę się XD) Najbardziej zależy mi na zrzuceniu wagi, chociaż mięśnie też przydałoby się wyrobić no i chciałbym w końcu zrobić użytek z tego drążka i zacząć na nim skutecznie ćwiczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mirkokoksy #silka #trenujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f77289bf49ad326e7b1c1eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Deficyt kaloryczny+ trening FBW, ale dostosuj sobie poziom trudności. Jak chcesz się zacząć podciągnać, wyjdź na jakieś krzesło i wisząc na drążku najwolniej jak dasz radę opuszczaj się do wyprostu rąk. Dobrym pomysłem jest też robienie podciągania australijskiego.
Qwerty: Najważniejsze to wyrobić sobie nawyk. Nie zaczynaj od zbyt wysokiego poziomu, bo szybko się zniechęcisz. Lepiej mniej, a bez potknięć.
Osobiście polecam bloga i kanał na YT Codziennie Fit, masz tam zaplanowane pełne miesięczne plany treningowe, za darmo, na różne poziomy zaawansowania. Jeśli masz możliwość zmiany wysokości umocowania drążka, uzupełniłabym to o podciągnięcia australijskie. I przez ok. 3 miesiące nie robiłabym więcej, niż to co w planie ze strony +