Wpis z mikrobloga

Wszystko ułożyło się idealnie. Rozłożyłem statyw i niespiesznie fotografowałem wschodzącą kulę słońca. Na długiej ogniskowej, częściowo przysłonięta niską mgłą wyglądała majestatycznie wisząc tuż nad horyzontem. Nagle z pobliskich zarośli wybiegła sarna. Była dobrych kilkadziesiąt metrów ode mnie. Stałem nieruchomo, ale być może odbicie światła od soczewki obiektywu zwróciło jej uwagę. Przystanęła na kilka sekund i pobiegła dalej. Ja stałem nadal nieruchomo, a w mojej głowie utrwalał się ten niesamowity widok – mała sarenka i potężna kula słońca. Dzięki zrządzeniu losu mam ten obrazek nie tylko w głowie ale i na dysku :)
Wpis na moim blogu: https://witoldochal.blog/2020/10/04/obraz-zapisany-w-glowie/

#comisienawineloprzedobiektyw
#fotografia #sarna #slonce #wschodslonca #perspektywa #podkarpacie #braktowice #chwalesie
vitoosvitoos - Wszystko ułożyło się idealnie. Rozłożyłem statyw i niespiesznie fotogr...

źródło: comment_1601807812bK9LvbyoldcB0mlpqfNpKn.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@vitoosvitoos: na bank zwróciła uwagę na refleks w soczewce, takie błyski bardzo przyciągają sarninę, trzeba uważac jak jedziesz nocą i widzisz świecące oczy na poboczu bo często biegną w stronę świateł :)
  • Odpowiedz
@onuceSzatana jeszcze chcesz sobie ulżyć? Dawaj, może w końcu poczujesz się lepiej, dowartosciujesz się, może nawet ci w końcu dygnie. Bardzo mi przykro że masz tak smutne życie, że przyjemność sprawia Ci obrażanie ludzi w internecie. jeżeli potrzebujesz rozmowy z chęcią Ci pomogę, albo poszukam terapeuty, nie bój się prosić o pomoc bo widać, że masz duży problem. To nie jest wstyd.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Na kims tak malym (XDDDD), kto morduje zwierzeta dla przyjemnosci, nie sposob sie dowartosciowac, bo niczego soba nie reprezentujesz. Nie masz godnosci, nie masz honoru, nie masz zadnych ciekawych zainteresowan, potrafisz tylko mordowac zwierzeta. Jak widac, masz rozeznanie w psychoterapeutach, moze zacznij od porzucenia swojego obrzydliwego i godnego najwyzszej pogary hobby, inaczej moze byc ciezko ¯\_(ツ)_/¯

Wstyd!
  • Odpowiedz