Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki to musi być smutny człowiek, że musi się dowartościowywać gorszym losem innych ludzi.
A może mąż tej Pani jest ciężko chory i wymaga kosztownej rehabilitacji i ona poszła do jakiejkolwiek pracy żeby móc ją sfinansować? No nie, wielki panicz któremu starzy ufundowali kasę na studia wie więcej i lepiej o życiu, tamta Pani jest nierobem i beka z niej bo pracuje w maku.
Jak ja gardzę takimi ludźmi, co za obrzydliwy odpad społeczny.
#konfederacja #bekazpodludzi #shitwykopsays #neuropa
Pobierz t.....i - #!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki t...
źródło: comment_1601906357sDvTtT8GbkDzcghopuIGwR.jpg
  • 110
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZaplutyKarzelReakcji: nie mam jakiegoś wysokiego mniemania o sobie. Studiuje to co lubię, pracuję żeby godnie żyć.

Po godzinach sobie czytam, uczę się nowych rzeczy.

Akurat ja sje wychowałem na wsi, i wiem doskonale, że to co ludzie sądzą, często odbiega od rzeczywistości. To zupełnie jak teraz, całkowicie źle zrozumieliście mój post, i jeszcze mnie wyzywacie, kiedy ja mam solidne statystki GUS na to co mówię.

Osiągnąłem więcej niż ci się zdaje.
@pyroxar:

To zupełnie jak teraz, całkowicie źle zrozumieliście mój post


Umiejętność odpowiedniego artykułowania swoich myśli #!$%@? ludzi inteligentnych i wykształconych. Ty nie należysz do żadnej z tych kategorii czego dowodzisz cały czas na wykopie pisząc swoje pseudointelektualne wysrywy będące bezmy slnych przeklajaniem przeczytanych lub zasłyszanych bzdur i dodając jeszcze "szanowny". Nie umiesz dostosować tonu rozmowy do rozmówcy. Gdybym ja tak robił na spotkaniach to dawno już bym nie wykonywał tego zawodu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @ZaplutyKarzelReakcji: nie mam takiego przekonania. Jestem zwykłym anonkiem. Jeżeli jest wykazane, że socjalizm nie działa, to po prostu głoszę tę prawdę. Nic więcej. Od rana stawać w zapasy o prawdę to istota filozofii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ty nie należysz do żadnej z tych kategorii czego dowodzisz cały czas na wykopie pisząc swoje pseudointelektualne wysrywy będące bezmy slnych przeklajaniem przeczytanych lub zasłyszanych bzdur i dodając jeszcze "szanowny"

@ZaplutyKarzelReakcji: to się tylko tak wydaję.

Skąd wiesz,. że nie rozumiem tego co twierdzę? Pokaż mi dowolną moją głupotę, i uzasadnij, że jest głupia. W najgorszym razie mogę się mylić. Ale twierdzenie, że piszę tylko głupoty, to zwykła złośliwość.
@pyroxar: tak jeszcze dla twojej informacji, gdybyś nie był idiotą, to byś wiedział, że polskie przepisy prawa pracy wymuszają zawarcie umowy o pracę w sytuacji, gdy są spełnione wszystkie konstytutywne przesłanki stosunku pracy. Dla większości osób pracujących fizycznie pod nadzorem innych osób inny stosunek niż umowa o pracę nie jest dostępny.

Tym wpisem pokazałeś nie tylko, że jesteś burakiem, ale i nieduoczonym błaznem