Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki to musi być smutny człowiek, że musi się dowartościowywać gorszym losem innych ludzi.
A może mąż tej Pani jest ciężko chory i wymaga kosztownej rehabilitacji i ona poszła do jakiejkolwiek pracy żeby móc ją sfinansować? No nie, wielki panicz któremu starzy ufundowali kasę na studia wie więcej i lepiej o życiu, tamta Pani jest nierobem i beka z niej bo pracuje w maku.
Jak ja gardzę takimi ludźmi, co za obrzydliwy odpad społeczny.
#konfederacja #bekazpodludzi #shitwykopsays #neuropa
t.....i - #!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki t...

źródło: comment_1601906357sDvTtT8GbkDzcghopuIGwR.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@pyroxar @tomasz-terlecki: szkoda, że babcia nie oszczędzała w latach 1950-2000, na pewno dzisiaj by z tego miała potężną emeryturę xD oj te wykopki.

#!$%@?ąc, że to troll: rozwala mnie ta wiara w mityczne pomnażanie własnych oszczędności w opozycji do złego ZUSu, który ma kapitalizację składek w wysokości ok 5-10 % rocznie (tak, dobrze widzicie) i gdyby nie ta przebrzydła instytucja i ich W #!$%@? korzystne wyliczenia, to wielu dzisiejszych emerytów by
  • Odpowiedz
@Lorenzo_von_Matterhorn: Pewnie u niego na wsi samo bycie studentem to już ogromny prestiż i bycie elitą wśród lokalsów a babcinki po kościele nie mogą się nachwalić jaki porządny kawaler. A wizyta w Maku to lanserka gdzie wybrał się w nagrodę za zdane egzaminy. On serio myśli że teraz to jest kimś bo studia, McDonalds i te sprawy, nie to co robotniczy plebs dokoła.
  • Odpowiedz
@waro: Przejrzałeś oryginalny wątek? Gościa zjechali od prawa do lewa, od komuchow poprzez kuce do libetarian. Porozumienie ponad podziałami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szanowny @tomasz-terlecki: skoro wtedy oddajesz 30% pensji państwu, skoro sumarycznie oddajesz 60% na podatki (we wszystkim), to jest to nieludzkie. Żebyś wiedział.


@pyroxar: Gówno prawda, już dzisiaj obalałem innego kuca, który pisał o opodatkowaniu 83% zarobków Polaków, a do kwoty zaliczony jest koszt pracodawcy oraz ZUS, kek.
  • Odpowiedz