Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki to musi być smutny człowiek, że musi się dowartościowywać gorszym losem innych ludzi.
A może mąż tej Pani jest ciężko chory i wymaga kosztownej rehabilitacji i ona poszła do jakiejkolwiek pracy żeby móc ją sfinansować? No nie, wielki panicz któremu starzy ufundowali kasę na studia wie więcej i lepiej o życiu, tamta Pani jest nierobem i beka z niej bo pracuje w maku.
Jak ja gardzę takimi ludźmi, co za obrzydliwy odpad społeczny.
#konfederacja #bekazpodludzi #shitwykopsays #neuropa
t.....i - #!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki t...

źródło: comment_1601906357sDvTtT8GbkDzcghopuIGwR.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @TurboDynamo: ten filmik, to żart. Zwykłe ad personam. Jestem wielbicielem i fanem koroluka. Piszę pod jego filmami, dlaczego nie ma racji.

Zamiast napisać x powiedział y, i pomylił się bo z. Ten pokazuje kilka wybranych wypowiedzi, i to ma niby cała osobę oddawać. To jest błąd rozumowania. Chyba najbliżej temu do indukcji enumeratywnej.

Co więcej powiem. W tym filmie pokazuje, że mentzen podpisał dokument kładący nacisk na katolicyzm, co ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
konsumenta i producenta w różnych proporcjach w zależności od elastyczności cenowej

Szanowny @Ignacy_Patzer: zasadniczo tak, ale nawet to odbija się na konsumencie, bo jest mniej na innowacje i nowe produkty.

Jeśli coś się mało opłaca, to się to zostawia w cholerę.

Ja rozpatrzyłem tylko najprostszy przypadek, że prawo wymaga od każdego takiego samego wzrostu ceny. Jak ten podatek cukrowy. Wszystko podskoczy i zostanie przerzucone na konsumenta, lub w inny sposób konsument
  • Odpowiedz
@pyroxar: daj znać jak się ma twoja umowa zlecenie bez składek w prawdziwej pracy albo po skończeniu 26 r.ż. Jakbyś nie był pracującym fizycznie studenciakiem to byś się przekonał że od pewnej kwoty bardziej się opłaca zapłacić 1.4k na zus niż 32% dochodowego, a także że w 90% przypadków nie można sobie wybrać formy umowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oho szanowny pan wyborca pisu skoro szkaluje pracujących. Jesteś zakałą.

Szanowny @Kapitalis: gdzie szkaluje pracujących? GDZIE?

Szkaluje tych co palca na ZUS.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @fergese: to nie ja ustaliłem takie reguły gry.

Na razie planuje założyć spółkę która będzie mnie zatrudniać na umowę zlecenie. Ale to w przyszłości. Oczywiście trzeba się rozmówić z doradcą podatkowym, żeby znaleźć najlepsze wyjście w danej sytuacji.

Nie mów, że mechanik z drugim nie może spółki założyć i siedzieć w biurze na 1/8 etatu z umową o pracę, mieć ubezpieczenie zdrowotne oraz resztę pracy na zlecenie przez spółkę. Trzeba
pyroxar - Szanowny @fergese: to nie ja ustaliłem takie reguły gry.

Na razie planuje ...
  • Odpowiedz
To tak jak kupiłem sobie książkę "sam naprawiam samochód" żeby umieć wymienić hamulce, naprawić zamki, pompkę płynu chłodzącego, wspomagania, i tak dalej. Mam przepłacać u mechanika?


@pyroxar: Po tych idiotyzmach które wypisywałeś na #mechanikasamochodowa to pieniądze któr wydałes na tą książke były zmarnowane. Jesteś żywym dowodem na to, że o ile w zasadzie każdy głupi może naprawiać samochody, zwłaszcza jeśli chodzi o proste rzeczy tupu hamulce, zawiezszenia itp, to zdecydowanie nie
  • Odpowiedz
Na razie planuje założyć spółkę która będzie mnie zatrudniać na umowę zlecenie


@pyroxar: Od umowy zlecenia płacisz ZUS. Czyli jesteś (wg własnych słów) głupi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@tomasz-terlecki: Ja #!$%@? gdyby koleś chociaż sam coś w życiu osiągnął a tu kretyn zdał dopiero egzaminy na studiach i już się za pana świata uważa.

Ps. Za czasów gdy byłem kucem podstawą było szanowanie każdej pracy a nie traktowanie ludzi na lepszych i gorszych po stanowisku. Do czego to zmierza...
  • Odpowiedz