Wpis z mikrobloga

@Arstotzkaball: Otóż nie.
Bycie ładnym spierdoksem z charakteru: ludzie, szczególnie kobiety traktują cię dobrze ze względu na twoje dobre geny i przymykają oko na twoje odpały.

Bycie rozgarniętym ale brzydkim: Nieważne jak się starasz ludzie, szczególnie kobiety tobą gardzą i wyolbrzymiają każde twoje niepowodzenie.

Chose one
  • Odpowiedz
@o__p: 100% racja, jak jestes chadem nie zwracaja uwagi nawet na choroby psychiczne, sam mialem depreche a problemu z rozowymi zero. Wysluchiwaly mnie, chcialy pomagac ale w sumie to wiadomo ze chodzilo o to by wskoczyc na kutange. To samo ze #!$%@?, ja lubie zamienic sie w piwniczaka zazwyczaj na jesien to same wypisuja chca mnie wyciagac z chaty i sie bolcowac a ja mam juz dosc wszystkiego i chce odpoczac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czarny_black: do mnie czasem same zagadują dziewczyny z klasy, mimo że jestem psycholem aspołecznym świrem z osobowością schizoidalną, z przegrywami nerdami z klasy nawet nie rozmawiają a oni są 10x razy bardziej towarzyscy ode mnie, ale mordy obrzydliwe ich niszczą.
  • Odpowiedz
@o__p: straszne sa te rozowe w obecnych czasach, kiedys jak przegryw mial dobry charakter to przynajmniej z nim gadaly bo o sexie wiadomo mogl pomarzyc. Na jakim poziomie jestes atrakcyjnosci, jakis chadlite?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_black: mam dopiero 16 lat, ale bardzo wysoka androgenizacja twarzy i wyglądam na trochę starszego, chudy, twardy charakter, chłodny bez ekspresji, taki psychochad z aurą tajemnicy. Mam też dużą wiedzę blackpillową co pokazałem raz na lekcji całej klasie, więc różowe może intrygować moja osoba.
  • Odpowiedz