Wpis z mikrobloga

imo najgorszy filmik gargamela, ktorego bardzo lubie. jak wczesniej punktował obiektywnie patrząc złe zachowania (jak np film karolka xD) tak tutaj widać, że jest to przesiągniete pogladami autora. I nie może być inaczej, jest to jego kanal, jego filmik, ale argumentacja do mnie zupelnie nie trafia. pelno idiotyzmow jak:
lubie czarny humor...
.... chyba ze wysmieta swietego żordza, wtedy tak nie moszna.
Do tego czepianie sie do absolutnie wszystkiego,jak np. "powiedzial ze robil filmik przez 2 dni, ale to go nie zwalnia zeby byl dobry jakosciowo!" i cisnie ten temat przez 5min. Jak nie jestes skrajnielewicowy to #!$%@? ci w dupe.
Zamiast zrobic podsumownie #pracowniktvn, który by potrzebował wiekszej inwestycji niz przekop miezeji wislanej zeby wyciagnac wszyskego jego brudy zza uszu, to bierze takiego normalnego typka, bo nie pasuje mu ze polajkowal mema z flojdem.
#gargamel #rezyserzycia
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Boobson: to oświeć mnie jaki jest sens. Taki, że robi filmy z jednej strony, a prywatnie ma inne poglądy? Ci jest absolutnie normalne, ale grgmlowi jest z tym ciężko, bo ktoś się śmieje z ikon lewicy? Coś jeszcze jest tutaj wartego odnotowania? Godziny film
@alverini: to niech ma prywatne poglady na profilu "danielosR" a nie podpisuje posty swoją MARKĄ.
Czy ktoś mu kazał robić filmy w dwa dni? Wątpie. Więc nie jest to wytlumaczenie na krytykę jakosci swojego produktu.
Nie wiem jakie poglady ma gargamel. Nie jestem lewicowy ale skoro produkujesz coś i piszesz o tym, musisz trzymać się tej linii.
@alverini: w których minutach filmik gargamela jest niby przesiąknięty jego poglądami? czepia się niektórych rzeczy które ciężko byłoby wyłapać normalnemu widzowi, np. usuwanie napisu na końcu ekranu na potem szybkie przywrócenie albo granie ofiary, że niby jakiś współpracownik gonciarza kłamie na jego temat, podczas gdy ten punktuje go za słabej jakości materiał i do tego rusinek szczuje jeszcze widzów żeby z tego powodu spamowali gonciarza. Oszust został pięknie zaorany
@alverini: Ja ze wszystkim sie zgodziłem w jego filmie, oprócz tematu aborcji. Bo akurat to aborcja nie powinna byc dla bab co się nie umieją ruchać, tylko dla zgwałconych dziewczyn.