Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, jakiś czas temu wróciłem po banie na miesiąc, za wpisy obnażające podwójne standardy moderacji i administracji wykopu, w kasowaniu znalezisk dotyczących duplikatów oraz rzekomego szerzenia nienawiści.

Chciałem zadedykować @a__s @m__b @wykop @moderacja ten cytat :

Można oszukiwać wszystkich (ludzi) przez pewien czas, a część ludzi przez cały czas, ale nie da się oszukiwać wszystkich przez cały czas.

Oto te wpisy za które dostałem bana:
https://www.wykop.pl/wpis/51667903/moderacja-daje-kolejny-popis-bolszewickiej-cenzury/
https://www.wykop.pl/wpis/51625239/podwojne-standardy-moderacji-w-usuwaniu-znalezisk-/

Jeden wpis usunięty za "spam, flood", a drugi, to nie wiem za co, bo nawet w panelu zgłoszeń nic nie miałem, i nawet nie mogłem się odwołać. Na wiadomości mailowe główna cenzorka wykopu nie odpowiedziała.

Czy będę dalej wytykał podwójne standardy moderacji? Pewnie tak, ale nie z taką intensywnością jak wcześniej, ponieważ osiągnąłem swój cel - udowodniłem swoimi wpisami, że na wykopie panuje cenzura i podwójne standardy na treści nieprzychylne lewicowemu światopoglądowi (LPG, przestępstwa czarnoskórych, BLM, etc), jest to już powszechna wiedza na wykopie. teraz skupię się na rozpowszechnianiu tej informacji poza wykopem, żeby ludzie mieli tego świadomość i zastanowili się przed założeniem tu konta, czy warto.

Jeszcze raz apeluję, o usunięcie tych pustych i kłamliwych frazesów z zakładki IDEA WYKOPU, że:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!


Pozdrawiam wszystkich, którzy okazywali mi wsparcie, po moim banie, czy to na PW, czy we wpisach na mikroblogu.
Szczególne podziękowania dla @Sail_and_boats

#4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #moderacjacontent #cenzura #zamordyzm #afera #codziennacenzuranawykopie
  • 11
@ZAWADIAK: gdybym prowadził stronę na której byś prowadził agitację godną prawicowego buca też bym Cię banowal. Niskich lotów język, populizm, mało merytoryki, błędy poznawcze. najgorsza wersja polskiego konserwatyzmu. Nie życzyłbym sobie tego, władze Wykopu widocznie też nie.