Wpis z mikrobloga

Mirki, taka trudna sprawa, otóż : naprzeciwko ulicy na której mieszkam jest kamienica gdzie mieszkają w większości patusy albo pijaki albo jedno i drugie.. chodzi mi głównie o jednego typa, który regularnie puszcza muzykę na całą #!$%@?ę i nawet jeśli mi to tak mocno nie przeszkadza to nie chcę wiedzieć jak mocno słyszą to jego sąsiedzi (nie wszyscy tam to patola) w godzinach 23:00-4:00 kiedy to próbują pospać.. To wszystko brzmi banalnie bo wystarczyłoby na policję zadzwonić, zakłócanie ciszy nocnej i elo, ALE z pewnych źródeł informacji wiem że typ ma ŻÓŁTE PAPIERY, więc zakładam że policja albo gówno by mu zrobił albo wcale dupy nie ruszyła w to miejsce. Czy można takiego typa jakoś przyskrzynić ? Rozwiązania dyplomatyczne raczej nie pykną.. Myślałem żeby mu zrobić wjazd na chatę w kominiarce i rozdupcyć ten zestaw muzyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo na drugi by raczej długo zbierał skoro nie pracuje. Co myślicie ? Da się jakoś obejść kwestię tych żółtych papierów ?
#patologia #policja #997 #prawo
  • 9
człowiek pisze poprawną polszczyzną


Spacja przed znakiem zapytania jest poprawna?

0 błędów ortograficznych a i tak się znajdzie


Zero błędów, a przed "a" stawia się przecinek.

znajdzie nazista co będzie mu wytykał spację przed "?"


@MarineRaiderZ: Nie wytykał tylko grzecznie zwrócił uwagę. Masz jakieś kompleksy, że się tak sadzisz do kogoś, kto chce pomóc i to za darmo?