Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
znajomy z dużego miasta na wschodzie Polski :-) wpadł na genialny pomysł żeby zrobić sobie test na przeciwciała COVID :-) oczywiście wiadomo jak wyszedł test, mimo że nie miał ŻADNYCH OBJAWÓW... test za niemal 100 złotych w błoto

moje pytanie jest takie, bo chłopina teraz czeka na informacje z Sanepidu o skierowaniu na PCRa, aby potwierdzić lub zaprzeczyć czy ma koronaświrusa :-) i zapewne w razie pozytywnego leci na kwarantanne - czy za taki test będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni czy kto płaci? ZUS, NFZ, pracodawca?

dodam że sam poszedł z własnej woli bez skierowania do laboratorium badającego przeciwciała

#koronawirus #pandemia #lekarz #test #covid #warszawa
  • 9
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Mój znajomy z dużego miasta jest niemożliwy , mówi do mnie , będziemy zrobić sobie test na przeciwciała COVID ? Bo nie ma żadnych objawów :-) ja ze tak. Poszedł do Rafała i mówi wujo checsz jeden test ? On ze tak alan na to Aha wszyscy robimy ;-) poczym poszedł bez skierowania do laboratorium wziął w reke rękawiczkę silikonowa daje krzyskowi i mówi masz tata załóż bo pozytywny jest
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Nikt za żaden test nie zapłaci, bo sanepid nie uznaje wyników z testów na przeciwciała, a jak jest bezobjawowy to już w ogóle. Nikt do niego dzwonić nie będzie.
Informacja z sanepidu z dużego miasta na wschodzie Polski :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iamthewalrus: @Norkanerka: pytałem bo robił sobie w jakimś laboratorium, a nie kupował test do zrobienia z domu. Wiem tylko tyle co mi przekazał ;) i teraz siedzi z żoną i dwójką dzieci zes...by co dalej. I pyta po znajomych. No cóż jego wybór
  • Odpowiedz