Wpis z mikrobloga

Byliśmy dzisiaj oglądać z różową #nieruchomosci a dokładniej #dom w stanie surowym zamkniętym w #krakow . Użytkowej powierzchni około 100m z hakiem, skosy na piętrze w ogóle nie przeszkadzały bo jest pustak więcej. Rozkład nam pasuje. Garaż w bryle. Działka 4a - niby niedużo, ale sam dom jest nieduży więc imo troche miejsca jest + jest opcja dokupienia ara czy dwóch w dobrej cenie 10k za ar. I co najlepsze? W sumie to jest imo jeszcze w Krakowie - co prawda na obrzeżach ale jednak Kraków.

Cena - 430k. Z wykończeniem do deweloperskiego 540k.

Szczerze? Jak sobie policzyłem w miarę sensowne mieszkanie 8k x 65m to już wychodzi 520k. Doliczyć miejsce postojowe i mamy te samą cene i możemy mieszkać w kurniku.

Mam teraz niezłą rozkminę, troche przeraża wizja mniejszej elastyczności mając spory kredyt, bo w sumie z 600k na caość by pasowało mieć a reszte dozbierać \_(ツ)_/¯

#kredythipoteczny
  • 29
@excelfinance: lepiej sobie sprawdź ten dojazd w szczycie bo ja mam 20min, a mieszkam na granicy z Huta xD

Co nie znaczy, że to ma być zła lokalizacji - ja, jeśli tylko miałbym blisko do pracy i perspektywę znalezienia kolejnych prac w okolicy, trzymałbym się obrzeży miasta jak najbardziej
@excelfinance: na twoim miejscu brałbym dom, jedny minus - w razie jakby coś się nie udało ze spłatami / chęci sprzedaży - mieszkanie będzie trzymało wartość a mało kto chce kupować domy na rynku wtórnym (inaczej, chcą ale cena jest sporo poniżej kosztów które się poniosło :))
@excelfinance: i jak prezentował się dom na takiej działce, jest coś miejsca? Masz jakieś zdjęcia do wglądu?
Mam właśnie na oku inwestycyjnie działkę o podobnym metrażu w świetnej lokalizacji, martwi mnie tylko czy to nie jest stanowczo za mało...