Wpis z mikrobloga

Muszę o tym napisać, bo aż mnie #!$%@? skręca.
W każdym drzemie debil. W każdym, w tobie, we mnie, w twoim sąsiedzie i twoim partnerze. Pytanie najważniejsze brzmi kiedy ten debil wyjdzie na wierzch.

Do rzeczy: dość bliska mi koleżanka narzeka, że przez koronę nie chce iść na basen, bo to trzeba milion papierów wypełnić, bo się może zarazić itp. a potrzebuje popływać, żeby trochę zregenerować kręgosłup. Bo tak radził jej lekarz. Z racji, że sam mam trochę problemów z kręgosłupem zapytałem jaki lekarz. Wiecie jaki?
Irydolog. W życiu o tym nie słyszałem, wpisałem w google i oto co zobaczyłem:

Irydologia – dział medycyny alternatywnej, zajmujący się kompleksową oceną stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki.


Pragnę zaznaczyć, że dziewczyna jest ogarnięta życiowo, dość oczytana i w rozmowie naprawdę niegłupia.
A w tym wszystkim najgorsze jest to, że kiedy próbujesz ją przekonać, że to czarna magia jak bioenergoterapia to traktuje mnie jak wroga i #!$%@? nie da sobie nic przetłumaczyć. Okopane stanowisko i każde słowo to krtyka względem jej osoby.

Ja #!$%@?.

#medycyna #medycynaalternatywna #bekazrozowychpaskow #bekazpodludzi #zalesie
BetonowyMakaron - Muszę o tym napisać, bo aż mnie #!$%@? skręca.
W każdym drzemie de...

źródło: comment_1602534322gDivRiKIME0pc96W3TetPF.jpg

Pobierz
  • 4
Irydologia – dział medycyny alternatywnej, zajmujący się kompleksową oceną stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki.


@BetonowyMakaron: Rosjanie zapoczątkowali tą metodę i na razie tylko oni są skuteczni.
To nie jest kpina, ale ogromna wiedza medyczna. Niestety w Polsce nie ma dobrego irydiologa.