Wpis z mikrobloga

@Fajoski: @GRINDAN @fbkq

Zakupione z na facebook'u za 1100 zł, jeździły w jakimś e36 czy innym driftowozie, były trochę zajechane. Oczywiście miały być proste, hehe. 3 z 4 do prostowania. Prostowanie 420 zł, zawory w kolor 60 zł, renowacja w kolor na czarnym podkładzie 900 zł. Czyli wyszło mnie 2480 zł. Gościu co to robił mówił, że jest zrobione z dokładnością 0,02 mm na promieniu i teraz są warte lekko 3000
kandy22 - @Fajoski: @GRINDAN @fbkq

Zakupione z na facebook'u za 1100 zł, jeździły ...

źródło: comment_1602702507Ey5hf4qJE5RuKlfeonfblO.jpg

Pobierz
@kandy22: To 17tki? Ja za 2k kupiłem prościutkie 18tki w dwóch szerokościach jakoś w marcu, jedyny minus to że mają troche zajechane ranty (do czego sam się również troche przyczyniłem xD).
Czy ten gościu co ci je robił urzęduje może w mazowieckim? Bo jeszcze nie ogarnąłem zakładu co by mi to zrobił, a 900zł za renowacje+malowanie 4 felg to bardzo dobra cena.
@kipowrot: ale czad! (ʘʘ), pasują super. Styling 32 jest dla mnie trochę ordynarny ale w taki pozytywny sposób bo ma proste kształty tak jak e39, bez zbędnych finezji.

@Fajoski: tak to 17 cali. Robiłem w Olsztynie w Warmia wheels

@GRINDAN: true ()/
@kandy22: Przez cały czas posiadania e39 na stylingach 32 miałem w planie tak je zrobić - nie wyszło. Piękna robota, a felgi jedne z najlepszych. Klasyczna elegancja. Pokaż potem fotę na aucie.