Wpis z mikrobloga

Od niedawna, z niewiadomych mi przyczyn, FB bombarduje mnie artykułami z tej gównostrony. Złapałem się za głowę widząc, jaka narracja tam przeważa:

KOBIETY WIECZNIE POSZKODOWANE, ZNIEWOLONE, MOLESTOWANE, UCISKANE PRZEZ PATRIARCHAT (ale zaraz obok jest masa artykułów o tym, że jakaś kobieta osiągnęła sukces w sporcie, biznesie, czy zdobyła Nobla xD)

Mężczyźni to za to nieudacznicy, którzy nie potrafią znaleźć łyżki we własnym domu i co chwilę wydzwaniają do swojej biednej kobiety, by dowiedzieć się gdzie co leży, gdy ta akurat wyjdzie z domu xD

Artykuły wyglądają jakby były pisane przez jakąś 20latkę mająca #urojeniajulkoidalne

Komentarze pod tymi artykułami to z kolei mieszanka mentalności typowych p0lek, karyn, julek i feministek.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #blackpill #redpill #4konserwy
Andy_Rosenbaum - Od niedawna, z niewiadomych mi przyczyn, FB bombarduje mnie artykuła...

źródło: comment_1602915110J2pvXDgB1bmoBzu0tBG73e.jpg

Pobierz
  • 26
@Andy_Rosenbaum: mam koleżankę że studiów, która czasami tam pisze jakieś artykuły i ma też swojego bloga. Każdy wpis to są takie wynaturzone wysrywy, z podtekstami, z wyrzutami z urojeniami. 7tys. Fanów którzy robią za łańcuszek wzajemnej adoracji. Jakakolwiek próba dyskusji i pokazania innego punktu widzenia popartego argumentami kończy się za każdym razem wielka awantura, linczem, kasowaniem komentarzy i banami. Oczywiście mówię o kulturalnej dyskusji a nie płytka prowokacja.
którzy nie potrafią znaleźć łyżki we własnym domu i co chwilę wydzwaniają do swojej biednej kobiety


@Andy_Rosenbaum: Ale to akurat prawda. Mój niebieski zawsze wywraca wszystko do góry nogami i nie może znaleźć pewnej rzeczy, ja się za to zabieram, a ten np. kabel jest na samym wierzchu. xDDD I to nie tylko on taki jest, większość facetów w mojej rodzinie nie może niczego znaleźć na chacie. xD