Wpis z mikrobloga

@ruum: @franaa: @Chael: Dobra, instaluję Division 2, to przynajmniej byłem w stanie bezmózgo mielic z serialem/YT na drugim monitorze:). W co by tu pograć, tak na singlu, by bez stresu sobie oglądać serial kątem oka? Ostatnio ogrywam klasyki CoD World At War, Blac Ops MW2(remastered), może nawet Battlefield 4 spróbuję(trójka lepszy single, ale już przechodziłem kilka razy), tak samo Far Cry 5,
Ogólnie tematem wieczoru jest singlowa nierozpraszająca gra
@RabarbarDwurolexowy ja do dwójki podchodziłem z dwa razy, bez skutku. Dopiero zakup pada i przejście WD1 mnie odblokowało i chętnie gram teraz w dwójkę. I nie ściemniam, kontroler zmienił podejście do gry diametralnie, a przede wszystkim pomógł znieść model jazdy
Może MGSV?


@franaa: mam(nawet oryginał;)), trochę grałem(na rożne sposoby) , na początku super wrażenie, ale im dalej w las, tym widać że wywalili Kojimę przed skończeniem gry, Nie wiem czy znasz typa na YT: Angry Video Game Nerd(robi recki retro gier typu NES, SNES i innych), on się nabija często, że leniwi producenci gier zamiast robić nowy poziom, to tylko odwracają pierwszy poziom tyłem na przód i zmieniają kolory tła, tak
@ChomikSon: > I nie ściemniam, kontroler zmienił podejście do gry diametralnie, a przede wszystkim pomógł znieść model jazdy

Wierzę, mam tak z kilkoma grami, w GTA V grałem na piechotę: klawiatura i mysz, ale autem nie mogłem znieść, choć model jazdy nie jest najgorszy, leżał pad obok i jak wsiadałem to padem, delikatnie upierdliwe na początku, za to super się jeździło.

Lubie Ghost Recon Wildlands, ale tam model jazdy jest mega
@RabarbarDwurolexowy jakby co dalem szansę jedynce ponownie. Póki co bawię się nawet nawet, ale robie dużo pobocznych misji przez co się aż tak monotonnią nie nasycam. Tak przypomniało mi się, że gadaliśmy jakiś czas temu. Teraz jak się przyswajam do otoczki jedynki i patrzę na zapowiedzi dwójki to trochę cukierkowatość mi przeszkadza.