Wpis z mikrobloga

#garmin #polar #suunto #bieganie #rower #plywanie
Hej
Szukam smartwacha jakiejkolwiek firmy, który będzie mi mierzył głównie bieganie, rower, pływanie, piłkę nożną, trochę łażenia po górach, oraz taki którym będę mógł zapłacić i posłuchać na nim muzyki bez brania ze sobą telefonu, najlepiej Spotify. Nie wiem nawet ile na zegarek przeznaczyć, 1k,2k,3k, im mniej tym lepiej. Jest tego za dużo i nie mogę się w tym odnaleźć :/ Czy byłby ktoś w stanie polecić jakiś model?
  • 7
@adr19:

Ze stajni garmina Fenix 6 Forerunner 945 i 745 oraz Vivoactive 4 więc wcale za duzo tego nie ma całe 4 modele ma Garmin ze wszystkim czego wymagasz.

Od Polara masz VANTAGE V2 a z Suunto tylko 7.

Jak sam widzisz wybór wielki nie jest wszystko oprócz Vivoactive 4 to wysoka półka z prawie taką samą ceną :D
@adr19: ja sobie ostatnio kupilem garmina 645 music (roczna uzywke za 800zl), wcześniej miałem garmina 735xt, dobry soft, dużo opcji, przeskoczyłem tylko dla nfc i muzyki (ma miejsce i spotify), jak chcesz trochę drożej to fenix 5s pkus, fenix 5 plus, fenix 5x plus (wszystkie 5 z plusem, roznia się rozmiarem) albo coś z najnowszej serii 6...