Wpis z mikrobloga

Przypominam, że aktualnie tak chwalona przez neuropków i innych debilów Klaudia Jachira broniła m.in. zwierzątka przed zabijaniem przez myśliwych (których o ironio nazwała sadystami). Dla niej zwierzę jest ważniejsze niż poczęte dziecko. Zresztą takie samo myślenie wykazuje też większość proaborcjonistów, te same osoby mają często psy czy koty w domach, ale co innego niepełnosprawne czy upośledzone dziecko, te najlepiej zabijać.

#protest #bekazlewactwa #aborcja #urojenialewakoidalne #4konserwy #podwojnestandardy
Bethesda_sucks - Przypominam, że aktualnie tak chwalona przez neuropków i innych debi...

źródło: comment_16034239207a0Nab9BFFYy72XUQbfzEd.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: spokojnie bo sie zapowietrzysz.

no a wczesniej naukowcy doszli do identycznego wniosku dotyczącego niemowlaków i noworodków (że nie czują bólu) i się mylili - jak przedstawiasz jakiś argument to przedstaw szerszy kontekst chyba że brakuje ci wiedzy ale ty z tych co "nie wiem ale się wypowiem


W takim razie znajdz mi jakikolwiek badanie medyczne wskazujace na to, ze nowordoki nie odczuwaja bolu.

Na podstawie badań, przeprowadzonych na zlecenie brytyjskiego
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: ale rozróżniasz fakt, że myśliwi dla przyjemności zabijają zdrowe zwierzęta, których nie muszą jeść od tego, że te #!$%@? chcą zmuszać kobiety do rodzenia porońców, które nigdy nie osiągną stadium intelektualnego królika.
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: Ponieważ układ nerwowy płodu do tego tygodnia nie ma wystarczająco rozwiniętego układu nerwowego, aby w ogole mówić o biologicznych warunkach do istnienia świadomości. Teraz Twoja kolej, skąd wiesz, ze ma świadomość?
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks Ale czemu ty chcesz dyktować komuś jak ma żyć? Jeżeli chcesz wychowywać i wydawać kasę na lekarzy, leki i operacje dla dziecka z wadą genetyczną (tylko często kończy się to zbiórkami na Fejsbuniu) to twoja sprawa. Ale nie karz tego przechodzić innym.
  • Odpowiedz
@WiktorekS: chodziło mi, że to, że nie muszą jeść zwierzyny w lesie kiedy sklepy są pełne mięsa hodowlanego. Ty w swojej wypowiedzi nie nawiązałeś to myśliwych i myślałem, że tak normalnie wstawiasz tutaj wege propagandę.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1:

Z 1110 aborcji wykonanych w minionym roku zdecydowaną większość – 1074 zabiegi – przeprowadzono po tym, jak badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazały na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.


Źródło: Puls Medycyny
https://pulsmedycyny.pl/oficjalne-dane-o-legalnej-aborcji-w-polsce-1110-zabiegow-przerwania-ciazy-w-2019-r-999603
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: to prawdopodobnie dlatego, ze sam masz takie problemy.

Wskaz, mordeczko, jakiekolwiek badania, kiedykolwiek przeprowadzone, wskazujace na to ze noworodki nie czuja bolu.

@mitatuyo: po prostu sprostowalem ze nie trzeba jesc miesa. Zwierzyna lowna paradoksalnie prowadzila znacznie piekniesze zycie niz zwierzeta z przenyslu hodowlanego, ktore w wiekszosci nigdy nie widzialy nieba.
  • Odpowiedz
  • 1
@xandra:

Dziecko powyżej (o ile to nie fotoszop) to jakiś 0,00000001% wszystkich urodzeń, prawdopodobnie nie przeżyłoby też zbyt długo (pokaż mi zdjęcie jak jest dorosłe). Nie widzę powodu by zezwolić na zabijanie dużo zdrowszych dzieci tylko po to, by wyeliminować takie przypadki.

Co to #!$%@? za argument, zajebiście niech kobieta urodzi dziecko którym będzie się musiała opiekować, całą #!$%@?ą uwagę skupić na nim tylko po to by patrzeć i wiedzieć że
  • Odpowiedz
@WiktorekS: całkowicie się zgadzam, o to mi własnie chodziło. Uważam, że dobrze jest umieć strzelać, wiedzieć jak podejść zwierzynę. Podobnie z łowieniem ryb. Niczego z tych rzeczy nie robię, ale umiem i mam czym. Mam nadzieję, że mi się te umiejętności nigdy nie przydadzą, ale w razie czego rodzina mi z głodu nie umrze.
  • Odpowiedz