Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@first: gwałt nie zawsze musi objawiać się w formie niewyobrażalnej przemocy wobec ofiary oraz penetracji. Osoba z zespołem downa czuje popęd jak każdy inny, ale nie ma hamulców. Może próbować zbliżyć się do matki, ale nie zawsze musi to mieć tragiczny skutek. Ja kiedyś czytałem o przypadku osoby cierpiącej na zespół downa, która masturbowała się, kiedy poszła na cmentarz z matką. Ludzie widzą w różnych formach upośledzenia głównie te miłe dla
chodziłam do szkoły integracyjnej. do dzisiaj pamiętam wyraźnie Ewę z zespołem Downa, która była uczennicą jednej z klas. do dzisiaj pamiętam jak bardzo mnie przerażała, bo biegała ona po korytarzu, łapała inne dzieci i ściskała je tak mocno, że zostawały siniaki i trzeszczały kości. a miała osiem lat. po roku dyrekcja powiedziała rodzicom, że po prostu musi chodzić do szkoły specjalnej. osoby niepełnosprawne mają niesamowitą krzepę i brak hamulców, nawet jak próbujesz
@certuz: zgadza się, ja jednak takich sytuacji nawet przez moment tu nie podważałem. Zresztą tych z "gorszym skutkiem" też nie podważam tylko ciężej mi pojąć.