Wpis z mikrobloga

W całym kraju trwa akcja dewastowania kościołów i zakłócania Mszy Świętych, czym lewica chwali się tym w mediach społecznościowych. To już przekroczenie wszelkich granic.

Antycywilizacyjne szambo wybiło z całym inwentarzem patologii, prymitywizmu i pogardy dla naszych świętości. Zachęcam do stanowczego reagowania każdego, kto będzie świadkiem prób zakłócania nabożeństw.

#konfederacja #katolicyzm
Xtreme2007 - W całym kraju trwa akcja dewastowania kościołów i zakłócania Mszy Święty...

źródło: comment_16036332033c27NgFijN7aiF5Wpk7YNR.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Antycywilizacyjne szambo wybiło z całym inwentarzem patologii, prymitywizmu i pogardy dla naszych świętości.


@Xtreme2007: dla waszych świętości. Nie dla naszych. Jednak to wasze reguły, wynikające z waszych świętości, mają nas obowiązywać - dlaczego?
  • Odpowiedz
A co z miłowaniem bliźniego, nadstawianiem policzków i przebaczaniem?


@jos: Mam Ci przypomnieć historyjkę jak Jezus spuścił #!$%@? kupcom w świątyni?
  • Odpowiedz
@Xtreme2007:
taka jest prawdziwa natura ludzi o lewicowych poglądach – wycierają sobie gęby miłością, tolerancją, wolnością, a jak dojdzie co do czego to albo jesteś z nami albo giniesz.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: I dalej nic poza ad personam. Umiesz napisać coś merytorycznego? A, no i przydałoby się, żebyś napisał coś prawdziwego, bo:

Nikt nie mówi że płod nie jest czlowiekiem.

to baaaaardzo nieśmieszny żart. Jakbyś nie zauważył, to właśnie na tym opiera się cała argumentacja zwolenników aborcji na życzenie - że płód to nie człowiek, a w człowieka magicznie się zmienia po narodzinach.
Aaaaa, no i jeszcze jedno - trochę beka z
  • Odpowiedz
Jakbyś nie zauważył, to właśnie na tym opiera się cała argumentacja zwolenników aborcji na życzenie - że płód to nie człowiek, a w człowieka magicznie się zmienia po narodzinach.


@kompek: mowia ze plod nie jest OSOBĄ, bo to ze jest ludzkim zarodkiem to fakt. Nie widzisz roznicy mieczy czlowiekiem a osoba? Spoko to twoj wybor byc debilem.

Aaaaa, no i jeszcze jedno - trochę beka z Ciebie, że uważasz mnie za
  • Odpowiedz
mowia ze plod nie jest OSOBĄ, bo to ze jest ludzkim zarodkiem to fakt.


@TurboDynamo: Nie. Mówią, że płód nie jest CZŁOWIEKIEM. Poczytaj sobie wypowiedzi różnych najgłośniejszych zwolenników aborcji, to zobaczysz właśnie zaprzeczanie człowieczeństwa, a nie osobowości płodu.

zakaz jakiejkolwiek aborcji to zamordyzm


@TurboDynamo: No jak dla Ciebie aborcja zdrowego płodu na tydzień przed terminem porodu to nic złego, to masz konkretnie #!$%@?ęty system wartości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Xtreme2007: mam nadzieję, że w końcu mafia kościelna zostanie wypleniona z tego kraju. Nic mi do wierzących ludzi i ich budynków. Ale w tych samych budynkach co niedzielę księża szczują ludzi na innych ludzi bo gej, bo chce abortować płód bez mózgu, bo #!$%@? wierzy w innego boga. Więc nic a nic mnie nie dziwi, że elementy, które służą tym ludziom do szczucia będą niszczone. A jak już religia w Polsce
  • Odpowiedz
Poczytaj sobie wypowiedzi różnych najgłośniejszych zwolenników aborcji, to zobaczysz właśnie zaprzeczanie człowieczeństwa, a nie osobowości płodu.


@kompek: ok, ale ja nie odpowiadam za innych ludzi, tak samo jak ty nie odpowiadasz za korwina mowiacego że gdyby nie nfz to kazdy by mial w domu respirator z pompki od rowera. Mowie co mysle ja I WIELU INNYCH prostestujacych, natomiast jezeli ktos mowi ze plod nie jest czlowiekiem to jest UPROSZCZENIE bo plod
  • Odpowiedz
UPROSZCZENIE


@TurboDynamo: Nie, to nie jest uproszczenie, to jest nieznajomość tematu xD No #!$%@?, drą szaty a nawet nie potrafią poprawnie opisać o co walczą? Żenada.
Żenujące wstawki o prawakach odpuszczam, nie mam zamiaru taplać się z Tobą w gównie prymitywizmu.

nigdzie tak nie napisalem


@TurboDynamo: A w poprzednim poście:

zakaz jakiejkolwiek aborcji to zamordyzm. Kazdy powinien to robic wedlug wlasnej moralnosci.

Rozumiesz znaczenie słowa "jakiejkolwiek"?
  • Odpowiedz
  • 2
@Bomfastic

mam nadzieję, że w końcu kościół zostanie wypleniony z tego kraju.


Oczywiście ze nie. Nie tym sposobem. To jest Polska a nie jakaś Hiszpania. Komunisci próbowali tak samo zniszczyc. Im bardziej atakowali tym bardziej ludzie sie jednoczyli.

Gwarantuje Ci, ze niszcząc, dewastując, przerywając msze nie zdobędziecie sympatii a wrecz przeciwnie.
  • Odpowiedz