Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca dziękuję 10 milionom Polaków, że wybrali głuchą niemowę na prezydenta. Kiedyś miałem wątpliwości, który z naszych "żyrandoli" był najgorszy. Teraz już nie.


#bekazpisu #protest
  • 83
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jankuklak: Duduś dostał urząd albo na zasadzie jakiegoś szemranego układu z prezesem, albo jest zwyczajnie przez niego szantażowany, bo jest na niego "teczka" . Innej opcji nie widzę, bo nie można być po prostu tak głupim.
  • Odpowiedz
Wałęsa niby był #!$%@?, ale gorszego od Dudy nie było.


@rorf46: Moim zdaniem Wałęsa był najgorszy. Duda to po prostu figurant o niskim ilorazie inteligencji. Wałęsa za swojej prezydentury był aktywnym intrygantem, od niego zaczęło się niszczenie szacunku dla prawa w Polsce (falandyzacja prawa), jego dworzanami byli obaj bracia Kaczyńscy, to w jego kancelarii rozwinęli skrzydła z trzecioplanowych solidaruchów na liderów prawicy. Teraz to jest śmieszna otua, ale w czasie swojej
  • Odpowiedz
a znasz drugiego polityka który wprowadziłby kraj do NATO na takiej bombie?


@Deska_o0: Ale to głównie zasługa Wałęsy, bo to on w 93 roku tak upił Jelczyna, że później po pijaku wyraził zgodę na rozszerzenie NATO xD
  • Odpowiedz
@Erland_Rudholm: znowu się nie zgodzę i nie pozwolę umniejszyć zasług najlepszego prezydenta, Wałęsa może i dostał zgodę, ale to nie od doprowadził temat do końca, a na bank wątroba zwykłego śmiertelnika by tego nie wytrzymała
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ok, zdania są podzielone. Ja dziękuję zarówno Wałęsie jak i Kwaśniewskiemu za dociągnięcie Polski do NATO. Może masz rację i Kwaśniewski po prostu był skromny i nie chciał się chwalić, że on przegrywał tylko z Głodziem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale jakie nagrania, proszę Cię. To gość którego ulubionym zespołem jest Pectus co mogą mieć na takiego plastusia?


@jankuklak:

- upijasz jegomościa (w tym przypadku pół puszki piwa), idziecie na #!$%@? i on dostaje taką, co "przypadkiem" jest nieletnia,
- wrzucasz typowi pigułę gwałtu i robisz wideo z seksów homoseksualnych,
- dajesz typowi do potrzymania coś, co było narzędziem zbrodni,
- nagrywasz gdzie się da i kiedy się da, to też
  • Odpowiedz
@pacjent_0: Duda to taki prezydent ze jak juz zakonczy ta szopke to nawet do telewizji nie beda go zapraszac w roli eksperta bo paskowemu bedzie glupio napisac Prezydent a producent przyzna mu racje xD
  • Odpowiedz
@ketiow: w ogóle kiedyś widziałem wywiad z Jolką i mówiła że kwachu jest prawie że abstynentem i opisała jedną z tych akcji z pijanym kwachem, że był na lekach i w samolocie namówili go na kieliszek koniaku
Nie wiem na ile to prawda
  • Odpowiedz