Wpis z mikrobloga

@na-spokojnie: A skąd Ty wiesz że ja jestem zdemoralizowany czy się szmace xD Nie rób osobistych wycieczek jak nie masz argumentów bo jest to słabe. Zwłaszcza że się z Tobą zgadzam, też boli mnie ten fakt. Ale umówmy się, Andrzej nie poniesie żadnych konsekwencji swoich działań, ani prawnych, ani materialnych, ani społecznych. Zobaczysz :) To nie średniowieczna Japonia a zepsuty świat XXI wieku, honor i zasady nie istnieją.
Spójrz np. na Urbana, starsi pamiętający go z komuny wypowiadają się o nim raczej w bardzo złym tonie. I co? Żyje sobie jak pączek w maśle i jest idolem młodzieży


@UlicznyPoeta: Urban to kawal #!$%@?, ale inteligentnego. Duda to postac, ktoremu wlasna partia pluje w twarz. A to ze Urban zyje dobrze, hajs z komuny nie zaszkodzil, ale ma calkiem dobrze prosperujaca gazete. Juz sobie wyobrazam jak Duda znowu wyklada prawo
@na-spokojnie: Trzeba było złożyć protest wyborczy w terminie. Chyba, że składałeś. Jeśli tak, to przepraszam za złośliwość, ale w takim razie miałeś możliwość przeczytać, dlaczego SN nie uznał zasadności protestów opartych na twojej argumentacji.
To, że o czymś jesteś głęboko przekonany, wcale nie oznacza, że jest prawdziwym.