Wpis z mikrobloga

@BasTajpan: a to, że wcześniej po/lewica w wielu kwestiach isottnych jak np. gospodarka głosowały ramię w ramię z pisem to nic nie znaczyło? tak pytam, bo cały czas widzę że tu konfederacja jest teraz większym złem niż pis, mimo że to ich zapytanie, pod którym konfederacja się podpisała bo taki od początku był ich program więc nie oszukali swoich świadomych wyborców.
@BasTajpan: Też na nich nie głosowałem, znałem ich program w tej kwestii nie popieram ich. Nie ma partii, która w 100% odpowiada naszym poglądom, chęć sprawdzenia zgodności z konstytucją zgłosili już dawno, tk teraz to odpalił (#!$%@? wie po co?). Głoszenie jednak, że konfederacja = pis, bo w jednej kwesti się zgadzają to niezły fikołek, botak jak pisałem wcześniej równie dobrze można napisać, że po=pis, lewica = pis bo wiele głosowań
@lazzwave: Czyli według Ciebie kompletnie zniszczona psychika rodziców nie jest istotna? Podatki również są ważne ale jeżeli dla Ciebie zdrowie jest mniej ważne niż pieniądze no to chyba coś jest nie tak z twoim systemem wartości