Wpis z mikrobloga

Z całego serca życzę aby ta nora w ziemii ktorą wykopal #pis w zwiazku z #protest byla dziurą w ktorej się zakopią i polegną razem z Andrzejem.

Jest mi niedobrze na te ich wysrywy w #tvpis, odwracanie kota ogonem, #!$%@? i jąkanie się o tematy z dupy, wyolbrzymianie komentarzy nic nie wnoszących, chwalenie się że tak wiele zrobili dla osob niepelnosprawnych (no sory ale ja nic nie odczulam se jest mi lepiej), ciagle tylko podkreslają NASZ RZĄD PRACUJE NAD...NASZ RZĄD WPROWADZA.... i tu wstaw co chcesz od #!$%@? 5 lat ##!$%@?;
pomijanie watku wad lentalnych tylko krzyki o osoby z zespołem downa. A zespol Patau? To juz spoko?

Wstyd mi za ten kraj, ludzie umierają z braku dostępu do lekarza, naród protestuje, rolnicy protestują, kobiety, zwykli #!$%@? ludzie, a Prezydent milczy, Prezydentowa milczy, udają że w kraju nic sie nie dzieje.
Mati Vati obsrany rzucił trzy zdania dolewające oliwy do ognia dające do zrozumienia "każdy nakręca aferę ale wszytsko jest ok, o #!$%@? wam chodzi". Rzygać mi się chciało sluchając tego #!$%@?.
Ludzie są już tym wszystkim zmęcszeni, psychicznie po prostu bo mają też swoje #!$%@? problemy.

Plus jest taki, ze moj ojciec 69lvl, zwolennik PIS, sam przyznał ze to wszystko #!$%@?.
#wpiszdupy #przemyslenia #cozakraj

Edit: moja mama od 5lat jest po udarze, niedowład lewej strony plus wozek. Nie moze jechac na turnus rehabilitacyjny bo zamkniete. Nie moze isc na oddzial reh bo zamkniete. Opiekuncze 216zl. Tak #!$%@? pomogliscie #!$%@?!!!!!
Znowu-sie-nie-chce - Z całego serca życzę aby ta nora w ziemii ktorą wykopal #Pis w z...

źródło: comment_16038022743qI5I9Qk4MAv3u4vFVcuSR.jpg

Pobierz
  • 4
@Znowu-sie-nie-chce: To samo moi rodzice a głosowali na PiS. Do wyborów już nie pójdą. Tak się zdenerwowali. I to zanim wybuchła ta afera z aborcją ale w niedziele jak u nich byłam to już zdecydowanie przypieczętowało ich wybór. ¯_(ツ)_/¯ Nie wiem co się stanie ale nawet jeśli ten rząd nie odpuści etc - to następnych wyborów nie wygra. Nie ma możliwości wygranej bez twardego elektoratu. A ten najwyraźniej zanika. I jestem