Wpis z mikrobloga

Jako zupełnie przecietny wykopowy prawak przedsiebiorca, poniważ wiekszość moich znajomych prawaków
ma zupełnie te same poglady, pozwole sie w ich imieniu wypowiedzieć:
- jako prawacy popieramy #protest i prawo do aborcji, uważam że w przypadku cieżkich uszkodzeń płodów
powinno się wrecz zachecać do aborcji, nie wiem dlaczego miałby być zakaz, w imie czego?
Jeden katol mi próbował wytłumaczyć: "ży by móc ochrzcić dziecko po urodzeniu" XDDD
mózgi Wam już wyprał ten kościół do reszty.
Jest to tylko niepotrzebne ryzyko dla zdrowia matki, ogromne obciażenie finansowe dla rodziców jak i służby zdrowia, jeśli dzisiejsza madycyna pozwala, najsłabsze geny powinno się eliminować jak najwcześniej, to podstawowe prawo natury.
Jeśli dziecko umrze zaraz po porodzie to jest to jeszcze najbardziej optymistyczny przypadek. Bo wyobraźcie sobie że rodzi się warzywo które będzie z Wami 10 lat, całe życie przypiete do aparatury i kompletnie niesamodzielne. Oczywiście matka powinna mieć 100% prawa do decyzji.
- dalej głosuje na #konfederacja, nie ma na ten moment nikogo lepszego na którego mógłbym zagłosować, serio
(i prosze mnie nie rozśmieszać wymieniajac Trzaskowskiego czy PO XD)
A poglady gospodarcze maja dla nas wiekszy priorytet niż aborcja i kościół. Poza tym ich poglady na te tematy były każdemu znane od zawsze, wiec nie wiem skad to zdziwienie że tak głosowali w sprawie aborcji
(mogliby tylko wywalić Bosaka bo ten dzban z wolnościa nie ma nic wspólnego)
- ****
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
  • 9
@to_nie_tak_jak-myslisz: Konfa bardziej #!$%@? nie z winy tego ze sa za aborcja tylko pod wzgledem tego ze po spojrzeniu na reakcje Polakow na temat aborcji robia flip-flop (odwrotnosc tego co stali wczesniej w szczegolnosci patrzac na wpisy np. Dzimbor czy jak mu tam)
dalej głosuje na #konfederacja


@to_nie_tak_jak-myslisz: aha.

to Ci co się tak cieszyli z wyroku TK? no to fajowo!

jak dibrze znasz ich program? jakimi to wolnościowcami w temacie gospodarki są:
- Winnicki
- Bosak
- Braun
i wielu innych? jeden Mentzen serio czyni Ci tak ogromną różnicę?

a jeśli masz mi zamiar napisać że Winnicki czy Bosak "przejęli poglądy gospodarcze od Korwina" to po prostu nie mamy o czym rozmawiać, bo