Wpis z mikrobloga

@gromota: Z niecierpliwością czekam na kolejne partyjne przekazy poranne, eksperymenty z zapożyczonym "tylko cucki idą na protest kobiet" i próbami rozpaczliwego dziel i rządź, które do tej pory działało, nie przyniosły efektów. Ależ się muszą gotować głowy w sztabie generalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdy nawet ediz4 kuli uszy i ogranicza się do zaledwie pozorowanych działań, żeby nie stracić kontraktu, sytuacja musi być krytyczna.

Thorkill zero komentarzy
@dthprf: Ale zauważ, że przegrywy to była "organiczna" reakcja, bez żadnej akcji odgórnej - oni po prostu postowali dalej to samo, co każdego dnia, protest dał im tylko nową pożywkę :D
Dopiero potem nieśmiało pod ten motyw zaczęli podczepiać się pisowcy, ale nie okazało się to zbyt efektywne (wykop rzyga już tym) i znów zapadła względna cisza.
Cudowny jest ten paraliż, ta świadomość ich niemocy.

Mieli jeszcze szansę, nadzieję, że wstrzymując
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NoMercyIncluded: ja tam też się ciesze. Spora chyba zasluga ze polska powiatowa i wschód też protestuje, przez co ludzie na #!$%@? z mozgiem zalanym betonem widza ze ich dzieci, wnuki, znajomi tez protestują a TV perfidnie kłamie. Miejmy nadzieje ze to urwie propagandowce kolejne punkty oglądalności.
Przegrywy to racja z tym gadaniem tego samego i zmeczeniem nimi. Kiedyś mi ich bylo zal nawet, później do mnie dotarło ze to tylko i
@gromota: Ale Was Jarek wykolegował wszystkich, rozemocjonował wszystkich Polaków, podzielił ich, Konfie odebrał mnóstwo głosów, KK wrzucił na pierwszy front. A rozejdzie się to wszystko po kościach. Już pojawiają się informację, że wyrok był nieprawidłowo ogłoszony bo Krystyna była posłem który podpisał się pod tym wnioskiem a potem orzekał. Kaczyński robi Was jak chce, a Wy jak stado baranów idziecie tak jak Wam zagra. Tfu!