Wpis z mikrobloga

Dziś w Białymstoku narodowcy zaatakowali marsz. Marsz, który celowo ominął kościoły. Straż narodowa czy inni troglodyci nie wytrzymali ciśnienia, że nikt ich nie prowokuje i wybiegli spod kościoła Farny, zbiegli z krzykiem ulicą Kościelną i wbili się w tłum, który dziś składał się w zdecydowanej większości z młodych kobiet. Kopali kobiety, wyrywali transparenty i rzucali racami w tłum. Gdy ludzie rozpierzchli się w park nad rzeką, pobiegli na nimi. Co za #!$%@? zwierzęta, mówię Wam... I niech mi nikt nie #!$%@?, że zrobili to bo ktoś profanował kościół! Zaatakowano nas bez ostrzeżenia, od tyłu, wybiegli z ciemności. Zamaskowani, nabuzowani.

Dzięki Jarek.

#protest
  • 142
  • Odpowiedz
@UczulonaNaAbsurd: Z forum kibiców: "Dziś lewaki odłączają się od marszu i próbują dymić pod katedrą. Zostają pogonieni w kierunku tyłu kolumny marszu, cały marsz w popłochu ucieka, połowa chowa się w pobliskiej galerii handlowej. Dłuższą chwilę stoją przestraszeni na skrzyżowaniu, po przybyciu większej ilości policji kontynuują marsz i za chwilę go rozwiązują."
  • Odpowiedz
@UczulonaNaAbsurd
W Krakowie stali pod kościołem chyba świętej Anny. Na 99% kibole Wisły, koło 30 osób może. Ogólnie to prowokowali i darli morde (najlepsze że każdy miał w nich i ten kościół wywalone, a co jakiś czas ludzie do nich krzyczeli żeby się dołączyli do protestu xD). Niestety w pewnym momencie pokusili się na szarżę w tłum żeby #!$%@? jakiemuś 17 letniemu chłopaczkowi flagę LGBT - co im się chyba udało.
Dodam,
  • Odpowiedz
@UczulonaNaAbsurd: we Wrocławiu tak samo. Protestujące grupy trzymały się z dala od kościołów i przede wszystkim Ostrowa Tumskiego, który był celem/metą ostatnich marszów.
W pewnym momencie "obrońcy kościołów" znudzili się i ruszyli w poszukiwaniu marszów by atakować.
  • Odpowiedz
@kubson93: i na co ci ta mowa nienawiści i obelgi, nie chodzę do kościoła (takie małe info), wiara jest moją prywatną sprawą, w kler nie wierzę, po prostu znam środowiska i wiem, czemu tak jest ...
  • Odpowiedz