Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Rząd właśnie przyznał 12,8 mld zł na CPK, w czasach gdy prawie nikt nie lata, bo covid-19 i jednocześnie wycofał się z pomocy medykom walczącym z covid-19 gdy brakuje łóżek, respiratorów i lekarzy? Tam się ktoś poważnie z penisami na głowy pozamieniał (°°

#bekazpisu #polityka #jpd #cpk #koronawirus
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@xandra ale to nie jest projekt PiSu, to że PiS tak #!$%@?, to nie znaczy że tak jest w DSRK 2030 opracowywanym i wydanym w okolicach 2010, czyli w latach gdzie rządziło PO w projekcjach na 2030 zaznaczane było miejsce pod potencjalny hub transportowy razem z nowym lotniskiem, a sam plan sięga jeszcze dalej aż do PRLu, poprostu nie ważne jaka partia będzie rządziła w przyszłości ten projekt powinien być dla każdej
  • Odpowiedz
  • 1
@xandra mi to nie musisz mówić bo sam żyje w takiej miejscowości tylko na Dolnym Śląsku i dopóki nie zdałem prawa jazdy i nie kupiłem własnego samochodu, sam zmagałem z problemem wykluczenia komunikacyjnego, więc temat znam od podszewki i nie musisz mi to tłumaczyć, i to nie jest tak że wina PiSu, bo do tej pory każdy rząd miał w dupie te wszystkie małe miejscowości, a co do tej grafiki to trochę
  • Odpowiedz