Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 434
A ja mam taki apel, szczególnie do pań. Równość nie równa się przywilejom. Temat aborcji przelał czarę, ale to nie znaczy, że jest to jedyna rzecz, jaką pis #!$%@?ł, więc apeluję do feminazistek, żeby przestały widzieć tylko swoje macice, bo zniechęcając swoim fanatyzmem wszystkich, jeszcze niepewnych ludzi i tych o wypośrodkowanych poglądach, zostaniecie garstką same i tym samym zniweczycie potencjał protestów, które mogą obalić pisowski katoliban.

Zdecydujcie się do #!$%@?, czy walczycie o równe prawa dla wszystkich, szanując wszystkich, czy walczycie o swoje roszczeniowe chore postulaty. Przy obalaniu rządu, czy wam się to podoba, czy nie, chodzi o większość.

Jako kobieta NIE popieram tych debilnych, roszczeniowych "oficjalnych" postulatów strajku kobiet. Popieram marsze i protesty przeciw obecnej władzy i dla równości WSZYSTKICH ludzi.

Mam nadzieję, że strajk kobiet zostanie oddany w ręce kogoś o jaśniejszym umyśle, kto poprowadzi to rozsądnie i wszyscy wspólnie będą mogli zawalczyć o lepszą przyszłość dla KAŻDEGO.

A to są moje postulaty:

- obniżenie podatków

- przywrócenie kompromisu aborcyjnego bądź wprowadzenie legalnej aborcji do 12 tygodnia na życzenie (ale w tym przypadku płatne)

- tabletki "po" dostępne bez recepty

- rzetelnej nauki edukacji seksualnej oraz wprowadzenie do szkół nauk psychologicznych, które będą ułatwiały zrozumienie siebie oraz innych, życie w społeczeństwie i wzajemne szanowanie się ludzi.

- usunięcie religii z lekcji w szkołach (mogą być w budynkach szkół lub kościele jako dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, opłacane przez kościół lub datki od osób zainteresowanych) lub rozpoczęcie nauki o wszystkich religiach po równo, jako nauka o świecie i jego zagadnieniach- w końcu to przedmiot "religia" a nie "religia katolicka".

- natychmiastowe zaprzestanie finansowania w jakikolwiek sposób kościoła. Jedyne finanse z państwa mogą iść na renowację budowli kościołów zabytkowych. Kościół również ma zacząć płacić podatki- jak każdy

- natychmiastowe dofinansowanie edukacji oraz opieki zdrowotnej.

- przywrócenie telewizji publicznej i karanie za manipulacje sprzyjające tylko jednej partii.

- usunięcie niedziel niehandlowych.

- usunięcie już wdrożonych absurdalnych podatków, takich jak podatek na cukier rozszerzony na słodziki i miody, co rzekomo miało być walką z otyłością.

- obowiązkowe testy DNA przed zarządzeniem alimentów w przypadku niepewności mężczyzny co do ojcostwa.

- usunięcie terminu, w którym mężczyzna może się zrzec nieswojego dziecka, po którym upływie musi płacić alimenty na nieswoje dziecko.

- usunięcie patologii jaką jest przyznawanie znacznie częściej kobietom praw do dziecka, nie zważając na sytuację i fakt możliwości lepszego wychowania oraz lepszej jakości życia z ojcem.

- bezwzględne karanie osób dopuszczających się alienacji rodzicielskiej zarówno bez jak i z wyrokiem sądu.

- ogólno dostępny jasny wykaz szpitali, poradni oraz bezpośrednio lekarzy, którzy wykonają wszystkie zabiegi nie powołując się na klauzulę sumienia.

- usunięcie nadmiernej ilości zbędnych urzędników

- zrównanie wieku emerytalnego

Na pewno coś mi umknęło, ale wydaje mi się, że główne i najważniejsze wypisałam. **** i feminazistki.

#oswiadczenie #takaprawda #protest #przemyslenia #aborcja #strajkkobiet
  • 90
Nie masz prawa decydować za dziecko czy chce przyjść na ten brutalny świat, czy nie. Serio #!$%@?? Dalej ludzie wyskakują z tak absurdalnym, hipokrytycznym argumentem, który można odbić jak piłeczkę? No litości.


@night_witch95: Ochłoń dziewczyno bo emocje przyćmiły twój zdrowy rozsądek. O jakiej brutalności świata mówisz w Polsce? To nie afryka czy bliski wschód.

Niech ci wszyscy prolife zajmą się już żyjącymi osobami, niech adoptują niepełnosprawne dziecko, idą na wolontariat wspomagać
@night_witch95: Taki system działa już w kilku krajach Szwecji bodajże Austrii. Deklarujesz się jako katolik albo nie:
http://polonika.at/index.php/poradnik/porady-prawne/1233-skladka-na-kosciol

Jeśli chodzi o finansowanie partii politycznych, to pozwalałoby to większy wpływ ludzi na partie. Zwyczajnie jeśli chcesz zmienić partię którą finansujesz to wchodzisz na ePuap i klik załatwione. W aktualnym systemie po wyborach wszystko jest już zacementowane, więc partie obiecują gruszki na wierzbie bo wiedzą że wyborcy nie mogę ich z tego rozliczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jossarian: powiem tak... Jak jest teraz jest #!$%@?, więc jestem otwarta na wypróbowanie nowych rozwiązań.

@Bukov: no wiem, ciężko w takim ciemnogrodzie z tak silną propagandą, ale wiele się da, nawet jeżeli nie będzie łatwo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Kazamaat: Niestety. Bynajmniej bombelkom dali. Ale trzeba pamiętać, że milczenie to ciche przyzwolenie na zło. Nawet jeżeli szanse są marne, to zamierzam mówić to, co mam
@night_witch95

usunięcie terminu, w którym mężczyzna może się zrzec nieswojego dziecka, po którym upływie musi płacić alimenty na nieswoje dziecko.

Już to zrobiono w 2019 roku, teraz termin to uzyskanie pełnoletności przez dziecko
@night_witch95:
Po pierwsze, chaotycznie to wypisałaś. Jak się tworzy postulaty, to powinno się je pogrupować. Unikniesz w ten sposób powtórzeń. Pominąłem część z którą się zgadzam, bądź z innych powodów nie chcę się do niej odnieść.

- obniżenie podatków
- natychmiastowe dofinansowanie edukacji oraz opieki zdrowotnej.
- usunięcie już wdrożonych absurdalnych podatków, takich jak podatek na cukier rozszerzony na słodziki i miody, co rzekomo miało być walką z otyłością.

Komu chcesz