Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak babka mam na przedsiębiorczości kazała grać w symulator giełdy nie tłumacząc zupełnie zasad i po pierwszym miesiącu wszyscy dostali jedynki bo prawie wszyscy wyszli na minus xD
  • 6
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: o pamietam, ze było coś takiego jak sigg i w klasach robilismy druzyny i gralismy na giełdzie i to było na całą Polske, a wygrali to jacys goscie z Łańcuta i pozniej wyszlo, ze wygrali dlatego, bo jak sie date zmieniało na kompie to mozna było sprzedawać akcje po starych cenach XDDD
  • Odpowiedz
@Michael_Scott pamiętam że u mnie też było i byłam mega podjarana żeby wziąć w tym udział, ale to trzeba było w drużynach, a nikt nie chciał być ze mną w drużynie xC takie właśnie miałam życie towarzyskie w liceum
no i w całej akcji ostatecznie nie wzięłam udziału
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Na UE w Krk też był taki konkurs, chociaż nie wiem czy nie był ogólnopolski - organizowany przez Parkiet. I system nie brał pod uwagę kolejności zleceń, więc wygrali ludzie, którzy od samego początku cisnęli na biotonie 2 transakcje - kup za 0,26 gr i sprzedaj za 0,27. Zrobili na tym bugu kilkaset lub kilka tysięcy % zysku.
  • Odpowiedz