Wpis z mikrobloga

Popierałem Młodzież Wszechpolską, do momentu kiedy nie zobaczyłem jak narodowcy naruszają własność prywatną. Mogę usprawiedliwić napaść i agresję, ale niszczenie mienia? Czy oni nie rozumieją że stosując lewicowe metody, nie różnią się niczym od lewicy? Wygląda na to że bojownicy walki z lewactwem to prawdziwe lewactwo! Stracili całe moje poparcie!!!
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekaznarodowcow #neuropa #lewica #razem #protest
G.....5 - Popierałem Młodzież Wszechpolską, do momentu kiedy nie zobaczyłem jak narod...

źródło: comment_1604252864uK3Smuo3XumPsflIzQZoRd.jpg

Pobierz
  • 42
Wygląda na to że bojownicy walki z lewactwem to prawdziwe lewactwo! Stracili całe moje poparcie!!!


@Gaku745: Nabazgraj na własnej elewacji. Powiedz, że to tamci. Ludzie wierzą, no bo kto by bazgrał na własnym. Wygryw.
@Gaku745: Przecież to środowisko jest tak zakłamane że to aż przykre. Nie popierają dewastacji mienia prywatnego i zabytków #!$%@? że całe miasta są pobazgrolone herbami klubów, oni mogą. Lewactwo niszczy mienie członka PiS? Źle ale jak oni dewastują mienie lewaków? Spoko bo my możemy. Warszawa typ dostaje z butli i wrzask bo sprzęt, policja informuje o zatrzymaniu kiboli ze sprzętem i tłumaczenie się bo lewaki... no bo przecież oni sprzęt mogą
Nabazgraj na własnej elewacji. Powiedz, że to tamci. Ludzie wierzą, no bo kto by bazgrał na własnym. Wygryw.


@WhiskyRomeo: Brzmi jak teoria spiskowa. W ten sam sposób mogę "udowodnić", że każdy antifiarz jakiego znasz to tak naprawdę prawak w przebraniu, który udaje antifiarza, po to żeby ludzie uwierzyli że antyfaszyści to prawdziwi faszyści.

Naprawdę chcesz iść tą drogą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę chcesz iść tą drogą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gaku745: emocjonowanie się medialnymi wysrywami, gdzie koszt takiej prowokacji to 20zl, jest irracjonalne. Możesz wierzyć facebookom i TV jeśli to sprawia że czujesz się doinformowany.
@Gaku745: Nie popierałem nigdy Młodzieży Wszechpolskiej/Antify, do momentu kiedy nie zobaczyłem jak antifiarze/narodowcy naruszają własność prywatną. Nie mogę usprawiedliwić napaść i agresję, jak i niszczenia mienia. Czy oni nie rozumieją że stosując faszystowskie/lewicowe metody, nie różnią się niczym od lewicy/faszystów? Wygląda na to że bojownicy walki z lewactwem/faszystami to prawdziwe/y lewactwo/faszyzm! Nie stracili całego mojego poparcia, bo nigdy go nie mieli!!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)