Wpis z mikrobloga

@lcpiotreq: ja swojego owczarka przywiązuję do drzewa, jak trafiam na wysyp, bo jest zawsze super zainteresowany tym, co akurat zbieram, więc depcze grzyby (albo odwrotnie, jest bardzo zainteresowany jakimś odległym patykiem i ciągnie mnie za sobą) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r__k nie no do drzewa nie przywiązuje :o smycz mam przypiętą do uprzęży na pasie i to już dużo ułatwia. Poza tym tutaj grzyby były tylko dodatkiem do spaceru. Jak jadę stricte na grzybobranie to Rico robi to co lubi najbardziej - śpi w domu ;p
@lcpiotreq: ja robię dwa w jednym, spacer i grzyby ;)
Ostatnio kupiłam taką z zapięciem do pasa, ale nadal nie rozwiązuje to problemu deptania xD
I spokojnie, ma 10 metrów linki zazwyczaj, więc sobie na luzie leży i gruzie patyki, a ja w tym czasie zbieram z okolicy grzyby, potem go oczywiście odwiązuję :D
@lcpiotreq: mój kuzyn takiego ma, kiedyś go wziął na grzyby i puścił samopas. Jak wystrzelił ten pies w kosmos to głowa mała. xD Zniknął z pola widzenia i po jakimś czasie znów się pojawił, i tak w kółko. Śmiechowy.

Ale w pewnym momencie chyba się przestraszył bo rozdzieliliśmy się i psina zobaczyła, że nie ma pana, ale jestem ja i już mniej więcej w zasięgu mojego wzroku się trzymał. ( ͡
@niepogadasz: mieszkał z nami w bloku rok od urodzenia prawie. Od razu uczyliśmy go zostawania w domu, stopniowo oczywiście nie od razu 8 godz. Sąsiadki z piętra nigdy nie zgłaszały żadnych akcji czy hałasów. Rico jest mega spokojny jak na bigla, wiadomo sępi jedzenie typowo dla tej rasy, ale tak ogólnie uczyliśmy go nie niszczenia od początku i z tym nie ma problemów. Jego hobby to spanie i jak się nudzi
@biggle zawsze tak robię, ale tak jak pisałem to był tylko dodatek do spaceru i na szybko udało mi się zorganizować tylko to małe wiaderko. Dla potwierdzenia niedzielne zbiory. BTW kupiłem kiedyś na allegro jakieś klamoty wędkarskie i był tam ten koszyczek na ramię tylko z urwanym paskiem. Zajebisty na takie małe wypady ale już nie umiem takiego dorwać ;p
lcpiotreq - @biggle zawsze tak robię, ale tak jak pisałem to był tylko dodatek do spa...

źródło: comment_1604344782pEnLc4eNrl90lbKmwzR2pc.jpg

Pobierz