Wpis z mikrobloga

Jestem obserwatorem US17 od mniej więcej zimy 2017 z przerwą od marca 2020 do praktycznie teraz. Wiele dymów i afer widziałem, Konon i Major wiele razy przesadzali, ale zawsze był tam czy Meksyk, czy Niemiecki, czy Fiodor, którzy kiedy było trzeba to w miarę ich ogarniali. Sytuacja na szkolnej jest (nie bójmy się tego w ten sposób nazywać)tragiczna. Prezydent wygląda jakby go zdjęli z krzyża, ma odleżyny i brakuje mu energii aby przejść się z jednego pokoju do drugiego. Naprzeciwko niego siedzi Struś, pier*olący o niczym (przypomnę, że ten człowiek dał nogę z Belwederu jak Krzyska pobili w jego własnym domu) i co chwila gnoi go za nieporadność. Krzysiek swoje za uszami ma i można go za to wkręcać w różne afery, ale teraz trzeba przede wszystkim sprowadzić na szkolną Fiodora, Meksyka, kogokolwiek w jakiś sposób odpowiedzialnego, a równocześnie będącego z Białego, bo spedolenie ze stanowiska Strusia nic nie da bo Konon nic nie może zrobić samodzielnie. Wykopki nie raz pokazywaliście, że niemożliwe nie istnieje, ale uważam że trzeba jak najszybciej zacząć działać. Cały kraj wzywa nas do tego sławetnego poświęcenia, wnuk Piłsudskiego nie może zginąć w taki sposób. Wzywam Fiodora i Meksyka i każdego przyjaciela Uniwersum do udziału w wojnie o lepsze jutro osoby chorej!
#kononowicz #patostreamy
  • 17
@niko444: nie muszą tam mieszkać, a poza tym pamiętasz jaką cechę miał Fiodorczuk? On zawsze był w stanie przekonać prezydenta do wszystkiego. Jakby po prostu ktoś okuratny przyszedł tam raz na pare dni i #!$%@?łby majora to napewno efekt byłby lepszy niż teraz
@Zwiriusz: ludzie często nie chcą się opiekować niepełnosprawnymi rodzicami, a ty chcesz ich wkręcić w opiekowanie się obcym Warmianinem? I jeszcze brać odpowiedzialność jak coś mu się stanie? Nikt nie jest aż tak głupi. Kononowi z resztą i tak już się nie polepszy, może mu się w najlepszym przypadku nie pogorszy
Oglądałem ostatnie filmy i powiem Wam smutną wiadomość. Krzyśka dni są już policzone. To wrak człowieka. Tak szybko jak skończył się Janek Łoś skończy się Krzysztof. Wystarczy spojrzeć jak wyglądał 3 lata temu i co z niego zostało. Blady, twarz zapadnięta, widoczna demencja, odleżyny - to już równia pochyła.