Wpis z mikrobloga

Było zainteresowanie pod innym wpisem to wrzucam oddzielnie. Może ktoś się zainteresuje ;)

Kiedyś dorabiałem jako fotograf na weselach. Ogólnie różne rzeczy w życiu robiłem i mam spory "bagaż" zabawnych lub mniej zabawnych historii

Wołam
@Mikka
@lumbago_MBA

No dobra...

Kiedyś po ślubie wiadomo wesele, koło 2 już się zbieram do wyjścia i przy samochodzie łapie mnie panna młoda taka aż purpurowa z wypiekami na twarzy. I mowi że jeszcze ma do mnie zlecenie

Więc mówię że zgodnie z umową i tak jestem już godzinę po czasie i zbieram się do domu, jesteśmy umówieni na plener za kilka dni i wszystko mam popakowane

Mówi że da mi drugie tyle co za całe wesele jak zrobię dobre zdjęcia.

Ja takie wtf, ale dobra...

Ciągnie mnie przez jakieś krzaki, zostawia część ubrań po drodze i w pewnym momencie myślałem że chce mnie przeleciec w tych zaroślach, albo ktoś da mi w łeb i zabierze aparat

Dochodzimy do altanki, ale przed nią jest murek, za tym murkiem my i mówi mi żebym włączył migawkę z lampą błyskowa i robimy żart ludziom którzy się #!$%@?ą w altance

No... Ok nie śmieszą mnie takie żarty, ale to nie na mojej głowie a wiadomo hajs też się przyda

No więc wyskakuje zza murka i pierwsze kilka zdjęć było jak Pan młody wprost przede mną twarzą, z opuszczonymi gaciami ale w koszuli i marynarce trzyma się belki w altance a druhna panny młodej nago plecami do mnie ciągnie mu druta

Później te zdjęcia były przy rozwodzie i przy unieważnieniu małżeństwa kościelnego (bo małżeństwo nie skonsumowane)

Kase dostałem a po kilku latach (2-3) robiłem zdjęcia pannie młodej z innym panem młodym

Swoją drogą pozdrawiam panią jest to czyta xD

Historia nr2 w drugą stronę

Ślub, wesele, pan młody ostro dał w palnik i go zanieśli do pokoju hotelowego (sala weselna w hotelu)

Jak Pan młody zniknął cały ciężar prowadzenia dalej imprezy spoczął na pannie młodej. Ja i tak miałem co robić i cykałem zdjęcia jak #!$%@? a dodatkowo jako opcję miałem aparaty jednorazowe dla gości aby sami dokumentowali różne śmieszne momenty, tych zdjęć nawet nie przeglądałem

I okazało się że ktoś przyłapał pannę młodą jak ktoś ją posuwa od tyłu w kiblu (zdjęcie robione od góry zza drzwi) nie widać dokładnie kto, ale widać charakterystyczną sukienkę, charakterystyczną fryzurę i tatuaże

Tu też skończyło się rozwodem

#pracbaza #praca #przygody #patologiazewsi #patologiazmiasta

Jak się spodoba to może jeszcze coś wrzucę
  • 8