Wpis z mikrobloga

@newerty ej no mam prawo mieć jakieś mini marzenia ( ͡º ͜ʖ͡º), aktualnie budżet nie pozwala mi wywalić z 7 koła na takie coś. Też nie wiem na jak długo by mi to dostarczało faktycznej rozrywki, bo istnieje opcja że znudziłoby się chociaż symulatory uwielbiam i kiedyś potrafiłem cały dzień rozwozić towary po świecie w etsie (ʘʘ)
@TadzioNorek: nie od razu Rzym zbudowano - mam tych gadżetów od groma. Myślę że lekko z dychę wrzuciłem w joye, wolant, kierownice itp. ale nie zrobiłem tego jednorazowo a zbierałem przez przeszło już 10 lat (a i tak nie mam wszystkiego co bym chciał). Kupiłbym na twoim miejscu jakiegoś joy'a używanego jak x52/x56 w rozsądnej kwocie a jak MSFS się nie spodoba/nie uruchomi to zawsze możesz pograć w masę innych gier
@newerty z tym że ja nie mam peceta, zawsze byłem konsolowcem ale właśnie msfs czy nawet ets to powód dla którego chciałbym w przyszłości wydać te 5-7 koła na sprzęt. Wizja latania wieczorami nad miastem, przy dobrej muzyce i yerbie to absolutnie coś co chciałbym robić. No ale cóż, pozostaje czekać na zastrzyk niepotrzebnej gotówki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TadzioNorek: jeżeli masz stały dochód to raty nie powinny być problemem. Zawsze uważam że powinno spełniać się swoje zachcianki bo później człowiek żałuje że czegoś nie kupił - a pieniądze są po to aby je wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)