Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zdrowie #operacja #szpital #ginekologia

Chcialam sie tylko wyzalic, ze niedlugo mam operacje usuniecia torbieli jajnika i troche sie boje ;( Mam 24 lata, brak dzieci, brak chlopaka i mieszkam sama za granica wiec jest mi troche szkoda ze nie bedzie mnie mial kto wesprzec w szpitalu. Torbiel wykryto u mnie przypadkiem i z tego co czytalam w necie, to w wiekszosci przypadkow nie wymaga ona usuniecia, ale niestety w moim przypadku torbiel ciagle powieksza swoje rozmiary i teraz ma 8 cm srednicy i trzeba ja usunac metoda laparoskopii. Troche sie boje ze wzgledu na mozliwe powiklania tej operacji, czyli np to ze trzeba bedzie usunac caly jajnik albo to ze trzeba bedzie rozciac powloki brzuszne i w ten sposob usunac torbiel ;(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa94d0a0a95cb000a8f3ebb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Będzie dobrze. Ciesz się, że wykryli odpowiednio wcześnie. Moja mama miała na tyle dużą torbiel (którą lekarze olewali latami), że planowali wyciąć całą macicę, ale podczas zabiegu okazało się, że nie ma takiej potrzeby. Jak u Ciebie założyli już od razu, że nie wycinają jajnika, to są marne szanse, że będzie inaczej. Poza tym, ciesz się, że nie mieszkasz w PL, bo byś już w ogóle mogła się pożegnać z
@AnonimoweMirkoWyznania: chill, jak nie doszło do skręcenia jajnika, to bez obaw, zostawią i nawet zachowa swoją czynność. Zabieg szybki i przyjemny. W dobie po operacji zostaniesz uruchomiona :) z 6 tyg odpoczynku, diety i wszystko będzie dobrze :) A blizn po kilku latach praktycznie nie widać :)