Wpis z mikrobloga

Cześć,
Aktualnie trwa nabór do mojego KURSU TWORZENIA DOKUMENTACJI IT. Gdyby ktoś był zainteresowany to poniżej podrzucam najważniejsze info:

✅ Jak rozmawiać z klientem o projekcie aby wiedzieć "co trzeba zrobić"
✅ Pisanie dokumentu, aby był zrozumiały dla programistów (i klienta)
✅ Proces pracy nad dokumentacją z klientem i programistami
+ wiele innych wypisanych na stronie

Kurs to:
✅ Ponad 4h materiałów wideo + wzór dokumentacji
✅ Bezterminowy dostęp do kursu (+ jego aktualizacji)

Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam serdecznie
Nabór zamykam w czwartek (12.11) o 21:00. Za 3 dni.

ODBIERZ DOSTĘP

#it #wojciszko #programowanie #webdev #zarzadzanieprojektami #biznes #projectmanagement #projectmanager #dokumentacja #uml #programista15k
  • 6
@karolwojciszko: No fajnie ale płacić za kurs 500 zł... bez kitu. Trochę sporo. A to jeszcze promocyjna cena... to już wole kupić książkę za 100 zł i jakiś kurs na udemy z 40 zł.

Hajp zrobiliście na kursy... No niby fajnie ale tez można poszukać materiałów na necie. Teraz za byle co chcecie spora kasę. Ja mowię pass bo za dużo te kursy wynoszą i żadna cena promocyjna mnie nie zachęci.
@calka-rekurencyjna: rozkminiałem tak samo jeszcze jakiś czas temu. Cała wiedza jest dostępna w necie za darmo - co do tego żadnych wątpliwości. Ja w kursie nie prezentuję żadnych "ukrytych technik". Z tym, że ja sam szkoliłem się z "darmowej wiedzy" i widzę JAK MAŁO JEST JEJ W DOBREJ JAKOŚCI. Większość rzeczy musiałem się nauczyć niestety sam na własnych błędach i doświadczeniach - dlatego to ubrałem w kurs.

Trzeba pamiętać też, że
@calka-rekurencyjna: Jasne, rozumiem Twój punkt widzenia - absolutnie nie zależy mi na przekonywaniu Cię (chociaż wiem, że jeśli piszesz dokumentacje to byłbyś zadowolony z kursu) :)
Gdybyś kiedyś zmienił zdanie to zapraszam na Dokumentacja.Pro :)

FYI: daję gwarancję satysfakcji lub zwrot kasy (jeśli po zakupie uznasz, że to jednak nie dla Ciebie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)