Wpis z mikrobloga

O #!$%@? XD

Netflix poraz kolejny sprzedaje ciężki blackpill CO-CO-COMBO BREAKER

"Jeszcze nigdy" to taka historyjka o ( może 15 letniej? Nie pamiętam) dziewczynie z konserwatywnej rodzinki której głównym marzeniem jest zostać wyruchaną oczywiście - no bo jaki inny temat przyciągnąłby uwagę 16 letnich Julek i 12 letnich chłopców?
(Mentalnie to ten sam poziom)

Ale wracając do fabuły, są to rozterki głównej bohaterki pomiędzy tym czy wybrać CHADA który chce ją początkowo tylko wyruchać i traktuje jak gówno (Potem zaczyna czuć do niej sympatie, co oczywiscie w prawdziwym zyciu nigdy się nie dzieje) A pomiędzy beta-bankomatem i przegrywem - bogatym kolegą z jej klasy który kiedy ta kłóci się z matką, o to że była na imprezie, upiła się i CHAD przyniósł do domu jej sukienkę którą zostawiła w jego aucie (Wyobrażacie sobie taką opresje i jak to Julki często mówią; TOKSYCZNOŚĆ matki?)

Ten Cuck przygarnia ją do chaty swoich nadzianych rodziców i pozwala za darmo tam mieszkać XD
Warto dodać że najpierw laska całuje się z chadem, a w ostaniej scenie z beta buxxem i tak się kończy 1 sezon

Co jeszcze warto zwrócić uwagę to, zobaczcie jak wygląda rzeczony chad na pfa, on jest w jej wieku, no może rok starszy a dobrali aktora który wygląda na 20-parę lat XD
Jest wszystko co Julki chcą - ruchanie, nice guy którego traktują jak kolege geja, potężny CHAD i wszystko ustylizowane tak że to ONA ma ciężko bo jej ojciec umarł XD

Otwieramy nitkę na filmy/seriale z największymi cuckami w rolach pierwszoplanowych swoje propozycje rzucajcie w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#netflix #przegryw #blackpill #blackpillraw #logikarozowychpaskow #film #bekaztwitterowychjulek
Pobierz
źródło: comment_1604956590stTRyoFv0JneaApz2kHN45.jpg
  • 46
@ZaQ_1:
Zdecydowanie nie
Począwszy od tego że zazwyczaj problematyka tych filmow dotyczyła dziewczyn 19+ ktore poprostu były cnotliwe jak np w filmie "Do zaliczenia" i albo było tak że Chady okazały się chamami i nie zdążyły jej zużyć przed nice guy"em albo że laska po prostu puszczała sie z Chadami , a raczej to bylo z takiej perspektywy ze to oni ja wykorzystywali i tak zostało
Albo był to chociaz bardziej
@TrenchCoatMafia: tego żydka chyba ciężko nazwać nice guyem bo w sumie jest dla niej #!$%@? przez większość czasu, potem jest git. Nie chce mi się dyskutować o twojej interpretacji ale tu ludzi co nie oglądali wprowadzasz w błąd, bo ma się wrażenie że jakiś dobry i nieśmiały spermiarz za nią latał a ona odrzucała xd
@Faraluch: Tyle że on był dla niej wredny bo ją lubił (i "wredny" to duze wyolbrzymienie) tak jak dziewczynka w przedszkolu ktora chlapała mnie wodą jak myliśmy zęby i szczypała mnie, a w gimnazjum chciała się ze mną umówić