Wpis z mikrobloga

#rozdajo dla Mirków! Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która będzie mogła wybrać jedną rzecz z mojego sklepu z rękodziełem - ceny wahają się od 15 do 200zł więc jest co wybierać spośród ponad 300 rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę, że pełno chińszczyzny na głównej, ale może ktoś ma ochotę coś kupić z Polski i to z wysyłką za darmo do paczkomatów?

Specjalnie dla wykopu testowo robię WYKOP SMART - wysyłka paczkomatem za zakupy powyżej 40zł za darmo! Do zakupów powyżej 100zł dorzucam świecącą fiolkę w formie breloczka.

Głosujcie w komentarzach które rzeczy podobają Wam się najbardziej - jestem ciekawy Waszej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynam dość wcześnie z reklamą swojej nowej kolekcji, ale teraz paczkomaty działają bez zastrzeżeń - przed grudniem nie zdziwię się jeśli będzie ogólny sajgon z przesyłkami i dostarczaniem ich do przeciążonych paczkomatów więc jeśli ktoś szuka prezentu może to jest dobry moment by zrobić komuś unikalny prezent?

Zdrowia Mirki!

PS: Głosujcie w komentarzach które rzeczy podobają Wam się najbardziej - jestem ciekawy Waszej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie
bkwas - #rozdajo dla Mirków! Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która będzie mogł...

źródło: comment_1605091337LfNXK2ZKNgqB2ddaSejhuH.jpg

Pobierz
  • 64
@rhqq pigmenty luminescencyjne mają trwałość ok 30 lat, a po tym czasie tracą może 15-20% na świeceniu więc ciężko zauważyć wielką różnicę.

Po czasie każdy pigment wraca jakby do "bazowej" barwy świecenia czyli do zielonego i to tak naprawdę barwa może się jakoś zauważalnie zmienić na przestrzeni 10-15 lat ale całość powinna być równie intensywna jak na początku.

Bawię się pigmentami luminescencyjnymi dopiero od ok 3 lat więc sam nie zauważyłem żeby
@rhqq: Ze swojego doświadczenia powiem tak - kupowałam u @bkwas jeszcze z czasów sprzed stroną, zrobił mi małe customowe zamówienie na dużo fiolek z tym świecącym proszkiem i jeden graniastosłup trójkątny, wiszą sobie częściowo u mnie na szyi, a częściowo na tablicy i codziennie w nocy widzę, że wciąż nieźle świecą, a te, które mam na szyi, czyli są bardziej wystawione na światło, świecą tyle, co na początku :3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas: mi oraz narzeczonej bardzo podobały się wzory ze zwierzętami, a w szczególności kot czy tam lis, nie pamiętam dokładnie. Myślałeś może o znakach zodiaku? Chętnie bym siebie wyposażył w coś takiego :)
@Zabojcza_Rozowa: Bywałem już na koncertach i festiwalach, jak dla mnie najprzyjemniejsza część pracy.

Nie dość, że luźna atmosfera, to jeszcze mogę posłuchać muzyki na żywo, poznać nieźle walniętych ludzi i zazwyczaj nawet jeśli nie zarobię to wychodze na 0 z wyjazdem na jakiś dany koncert co też jest plusem. Niestety w tym roku przepadło mi ponad 10 różnych festiwali więc dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)