Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie totalnie z dupy, ale nie takie już tu padały xd Co #rozowepaski mają z tym zasranym kremem do rąk? To jakieś uzależnienie? Mnie zawsze śmieszy to, jak w towarzystwie któraś nagle wyciąga krem i zaczyna sobie smarować łapy przy wszystkich. Tak samo w pracy każda trzyma krem na biurku na widoku tak, jakby był to produkt pierwszej potrzeby albo przynajmniej modny elememt wyposażenia xD Wyobraźcie sobie, że ni stąd ni zowąd jakiś niebieski wyjmuje na środku ulicy dezodorant i zaczyna sobie go aplikować pod pachy albo że w tramwaju ktoś wyciąga cążki i zaczyna sobie obcinać paznokcie. Jeśli już musicie pilnie oddać się którejś z tych czynności, to nie lepiej robić to w łazience?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #kosmetyki #savoirvivre #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fabf1bc3e1c7c000ab2b4c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Czy zgadzasz się, że wykonywanie takich czynności w miejscach publicznych jest dziwne?

  • Tak 21.2% (21)
  • Nie 78.8% (78)

Oddanych głosów: 99

  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam krem na biurku, tam go używam i nigdy nie przyszło mi do głowy, że to coś dziwnego. Usta pomadką też maluję przy ludziach, to też dziwne wg ciebie? xD

Btw kilka razy byłam świadkiem jak osoby w metrze (nie tylko kobiety) zaczynały paznokcie obcinać albo piłować ( _) To akurat niesmaczne, zwłaszcza jak się stoi obok i dostanie odłamkiem.
  • Odpowiedz