Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@klocus: nienawiść do atramentówek, tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ue powinna walić kary za sprzedaż tych elektrośmieci. pomijając oczywiste wady tej technologii, hp robiło wały z chipem który blokował drukarkę po przedrukowaniu określonej liczby stron. i chyba też oni zasłynęli z dodawania kapki kolorowego tuszu (o ile był włożony kartridż) do druku CZARNYM atramentem. taka to eko friendly firma... aż dziw bierze że jest uważana
@klocus: po co w domu drukarka, drukuję okazyjnie na mieście albo w pracy, zawsze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hu-nows: dopóki Twoje dziecko nie przypomni sobie w niedzielę o 21 że na poniedziałek miało przynieść zdjęcie pustułki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
idę 500m do sklepu komputerowego i tam drukuje


@Mawak: korzystaj póki możesz, sklepy komputerowe już powoli się zwijają (przegrywają z internetem). U mnie w 2019 zamknęli ostatniego komputronika (miasto 120k). Punkty ksero bankrutują już nawet przy uczelniach. Jak starzy nauczyciele/wykładowcy pójdą na emeryturę to na kim będą zarabiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@klocus: sprzęt typowo biurowy, gniazdo LAN, dupleks, w pełni zarządzalna przez przeglądarkę. Mój egzemplarz pochodzi z 2018 roku, bęben i toner oryginalne, tonera ponad 70%, bęben 80%. Zamienniki są dostępne za grosze. Ogólnie, chyba dobrze trafiłem. :)

Do drukarek atramentowych zraziłem się z powodu cen tuszu, niskiej jakości zamienników, włączania się w środku nocy na czyszczenie głowic i na to czyszczenie szło więcej tuszu niż na drukowanie. Po roku czasu, pampers
Pobierz pawelkoszalin2 - @klocus: sprzęt typowo biurowy, gniazdo LAN, dupleks, w pełni zarząd...
źródło: comment_1605433671jzZTdS1gPtiufm7yjkc9ev.jpg
@miedzywymiarowy_szympans: polecam kupić używana na allegro - są firmy które sprzedają poleasingowe często z małym przebiegiem. W sierpniu szukałem czegoś do biura i wziąłem Brother hl-6180 dw używkę z przebiegiem poniżej 20tys stron za 430 zł. Toner na kilka tys stron 30 zł + raz na jakiś czas będzie trzeba wymienić beben za chyba 60 zl.